Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A jó pasiknál jellemző hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

A jó pasiknál jellemző hogy vagy sokáig nem köteleződnek el vagy végül egy szolid külsejű és természetű lánynál kötnek ki. Miért?

Figyelt kérdés
Illetve a hosszú szingli lét után miért döntötök a párkapcsolat mellett?Jó pasik alatt az olyan intelligens férfiakat értem akik mind arcra mind testre jól néznek ki.
2019. dec. 19. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent a “szolid külsejű”? Hogy nem szép, vagy hogy nem mű? Mert szerintem nagyon is alap náluk, hogy szép nőkkel hajlandóak csakis összejönni. Ami mellesleg teljesen érthető. Amúgy idővel kinek ne lenne elege a hisztis műnőkből, a gyerekeik anyjának nem ilyet akarnak.
2019. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azokkal fogunk összejönni később, akik most azt hiszik hogy a fiuknak csak az aranyásók kellenek
2019. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Hellmano ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy fiatal koromban jöttek mentek a csajok, majd egyszer megállapodtam 20 évesen 2 évre. Utána éreztem, hogy még nem jött el az idő és szakítottam 38 éves koromig újra jöötek mentek a lányok. Nem terveztem semmi komolyat nagyon frankón elvoltam a világomba meg élveztem, hogy állandó nyüzsgés van körülöttem. Majd újra találtam egy nőt, akivel komolyabban gondolom és ez az állapot most is tart. 40F (nem mondom, hogy az utolsó barátnőm amúgy, de semmi jónak nem vagyok az elrontója, ha így alakul, hogy ő lesz az utolsó, akkor boldogna élünk, amíg meg nem halunk együtt 100 éves korig).
2019. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#2

Ez messze nem igaz. Nagyon sok aranyásónak van pasija, férje. Nem egy ilyet ismerek.

2019. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Állítólag én egy jó pasi vagyok, így merek nyilatkozni a kérdésben. Sok olyan cicababa van, akikkel jó megjelenni, bulizni, szexelni, de ők hosszú távon nem jók kb semmi másra. 35 évesen kezdtem lenyugodni, 40 évesen meg kifejezetten vágyni a nyugalomra, szelíd boldogságra, amit egy diszkós maca mellett nemigen lehet megtalálni.

Egy szolíd külsejű lány lett az Igazi. A szolíd nem csúnyát jelent, hanem természetes szépséget, bájt. És benne van kedvesség, szeretet, stb.

2019. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló szép és nem mű nőre gondoltam.Olyanra aki inkább bájos mint szexi.
2019. dec. 19. 18:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen aranyom??
2019. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38éves koromig nem terveztem semmi komolyat... :D
2019. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy szolid nő vonzóbb, mint egy szexizős, r&b.ncos kinézetű nő, legalábbis az a nő típus, aki folyton mutogatja magát, az nem valami vonzó..


Talán az a különbség, hogy a "szolid" nő is tud baromi szexi lenni, amikor kell, ő is lehet jó az ágyban... Tudod nem attól lesz valaki jó az ágyban, hogy az utcán is mindenhol mutogatja magát mindenkinek és minden kanos pasinak tetszelegni akar.. Azt tudtad, hogy a szolid nő is lehet nagyon dögös, és ezt nem kell bizonygassa az egész világnak és instán mutogassa a s*ggét meg a mellét??? Vagy valami újat mondtam???

2019. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez sem igaz minden "jó pasira".


Mindig attól függ, hogy milyen az a nő, és sokaknál az is számít, hogy mit látnak meg abban a nőben.


Ha az butácska, vagy fingja sincs mit kezdjen az életével, vagy pénzéhes, vagy csak a külsőségek számítanak neki, vagy egy kis ri;;banc, vagy rögtön 3 gyereket szeretne akkor hamar odébb áll az ember.

2019. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!