Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Szilveszter.

Figyelt kérdés

Nem fogja ez befolyásolni a döntésemet. Egyszerűen csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Szóval a páromnak január 1-én lesz a születésnapja. Igy a szilveszteri bulival egyben szeretné megünnepelni ezt a napot. Amivel nincs bajom. Csakhogy a házibuliba csak az ő haverjait hivta el. Az én baráti társaságomból nem hivhatok senki, mert a párom szerint akkor csak azokkal az illetőkkel foglalkoznák. Ami nem igaz,csak igy mégis olyan rossz lesz hogy csak a párom haverjai lesznek ott. Akikkel nincsennek problémáim, csak tudom hogy kivülálló lennék ( volt már hasonló helyzet) vagyis annak érezném magamat.

Beszéltem erről a párommal, de ő ragaszkodik hozzá hogy én is ott legyek hiszen születésnapja lesz és azt szeretné ha ott lennék.

Emiatt nem tudnám élvezni a bulit.

Ti mit tennétek? Mennétek vagy sem? Ha igen akkor hogyan "élnétek" túl? Ha nem, akkor hogyan mondjam el a páromnak hogy megértse ezt és elfogadja?

22/L


2019. dec. 19. 22:08
 1/9 Izabella220 ***** válasza:
45%
Mennék és sokat innák, táncolnák.
2019. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol lesz a buli? Nála? Nálad? Közös lakásban? Mióta vagytok együtt? Két hete? Két hónapja? Két éve? Házasok vagytok?
2019. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Foglalkoznék, nem nák te birka. Menj a saját barátaiddal ez esetben. Ennyire félsz kiállni a saját gondolataid mellett?
2019. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szakadok Iza. :D Illeszkedj be kérdező.
2019. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Elég szomorú ha ennyire nem tudsz a párod barátaival egy hullámhosszon lenni és meg sem próbálsz legalább pár emberrel jóban lenni közülük. Vagy a B verzió, hogy a párod a haverjai előtt aktuális punciként szokott beállítani és ők nem vesznek komolyan mint párját. Igazából nekem mindig annyira vörös zászló ahol egy kapcsolatban 2 tök külön baráti társaság van és senki nem próbál meg senkivel jóban lenni, szerintem ez sokat elmond egy kapcsolat komolyságáról.

De egyébként ha az illem részét nézzük akkor ez a nap a párodról szól, az ő szülinapját ünneplitek. Odacsődíteni az ő szülinapjára a te társaságodat szerintem illetlenség, én sem örülnék neki.

2019. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Szilveszteri bulit kisajátítani nem az?
2019. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy a szilveszter az szilveszter, a szulinap meg szulinap, hivatalosan nem is egy napon lesz, uh ha te nem hivhatsz át senkit szilveszterezni, akor mesz a barataiddal, őt meg a szuletese napján felköszöntöd.

Vagy te is hívsz vendeget es egyutt unnepeltek, ebbol a kettőből valaszthat. Pont.

2019. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lényegtelen kérdés, hol lesz a buli? Ezt kihagytad a kérdésből. Nála, nálad, vagy béreltek egy helyet? Mióta vagytok együtt?
2019. dec. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy így nem megyek. Ezen nem tudom mit kell túlragozni, ésszerű érveket sorakoztattál fel.
2019. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!