Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy szakítottak veletek, (aztán szinte rögtön össze is jött mással az exetek), de utána hónapok, vagy akár évek múltán mégis újra egymás mellett kötöttetek ki?

Figyelt kérdés
Vagy akár ismertek a környezetetekből ilyen sztorikat? Mit éreztetek a külön töltött időben (pl. hogy vele soha többet, stb.)? El tudtátok fogadni, hogy mással volt együtt a régi-új párotok?

2019. dec. 21. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Volt ilyen, hogy a barinőm dobott és pár napra rá egy jóval gazdagabb csávót talált nálam, hát mi haverokkal jót nevettünk rajta nem hatott meg a dolog.. De azóta mikor meglát látni rajta hogy bánja, sose jönnék össze többé vele, gusztustalan
2019. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Én voltam a szemét ex. Főiskolai gólya táborban összejöttem egy lánnyal ,11 hónapra rá szakítottam vele. 70 km távolság és mind a kettőnk nyári elfoglaltságai miatt. Akkor még nem volt facebook..meg okos telefon. Szakítás után 1 nappal egy csodás lánnyal randiztam és össze is jöttünk,csodás nyári románc volt. De az exem nem törődött bele,hogy elhagytam. Kis fondorlatos csellel úgy intézte,hogy 2 en aludjunk egy üres szobában. Átmászott az ágyamba és megtörtént aminek nem kellett volna.
2019. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.

Soha többet.

2019. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Á szóval ha igen, akkor te várnál akár éveket is rá, hátha egyszer szakít és akkor vissza talál majd szíve hölgyéhez??


Vagy már szakított és hátha a hölgye szíve újrakezdené vele?


A-a!!

2019. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából én vagyok a férfi és pont a "szívem hölgye" hagyott el. Nem terveztem várni rá, én is ismerkedek és nyitott vagyok másokra, vannak is lehetőségeim. Egyedül is jól érzem magam, előbb le akarom vonni a tanulságokat és csak utána kezdeni komolyabbat, nem pedig beleszaladni egy pótlék karjaiba, ahogyan ő tette. Hiányzik és úgy érzem ezek ellenére is tudnám szeretni. Még ha mindenki azt is mondja, hogy őrizzem meg a méltóságom és ha visszajönne se engedjem vissza. Csak kíváncsi vagyok, hogy tudtok-e hasonló történeteket.
2019. dec. 21. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de a mai fejemmel nem engedtem volna vissza.
2019. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne engedd majd őt vissza ha lesz is rá alkalmad... Ezután szerinted mennyi rá az esély, hogy nem csinálja ugyan ezt? Sajnálom.. Boldog Karácsonyt <3 Isten nem őt szánta neked, hanem ezerszer jobbat.. idővel
2019. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!