Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbízható egy ilyen lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható egy ilyen lány, lehet ilyen ilynennel kapcsolatban lenni, vagy inkább jobb tőlük távol lenni?

Figyelt kérdés

Eleinte rendes volt, úgy tűnt hogy ismerkedni szeretne velem. Ahogy egyre jobban kezdtem megismerni azt éreztem hogy nem annyira megbízható, és nem őszinte velem. Csak ismerkedünk semmi nem volt még köztük.

Aztán én hiába szeretnék vele találkozót beszélni, hol ir hol nem. Kb 2 hónapja nem találkoztunk.

Az instagramján sokszor rak fel bulizós képeket, ahol, meg ahogy a barátnőjével meg fiúkkal iszogatnak. Közbe én nekem meg annyit nem tesz meg hogy vissza ír.


Tudom hogy el kéne felejtenem de megszerettem. És megőrülök hogy miért csinálja ezt velem amikor én semmi rosszat nem tettem, sőt... Miért nem mondja meg hogy nem akar többet találkozni velem, így legalább le tudnám zárni őt, de így csak várok a semmire.


2019. dec. 23. 22:34
 1/3 Modeler ***** válasza:
100%

Engedd el cimbi. Ha akart volna, már megoldottátok volna a találkozót.

Következőre meg kezdeményezz Te, menj oda a csajért.

2019. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem őszinte és megbízható akkor jobb távol lenni tőle! Mármint, ha kapcsolatot szeretnél.

De szerintem felesleges strapálnod magad, ha 2 hónapja nem ír és a találkozó meghívásokra sem reagál.

2019. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Nőnek egyszer írunk, ha érdekled akkor válaszol, vagy megoldja hogy találkozzatok. Nem írunk neki többször, nem csinálunk hülyét magunkból!

Egyébként javaslom hogy fordítva csináld, eleinte érdeklődve ismerkedj, majd ne keresd a csajt. Hasonló lesz a hatás, mint amit most te érzel ;)

2019. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!