Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kéne ismerkednem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne ismerkednem, hogy párkapcsolatom lehessen?

Figyelt kérdés

Nem volt eddig barátnőm. Nem sok lánynál próbálkoztam, de akinek igan annál először úgy tűnt hogy jól mennek a dolgok, aztán valamiért eltávolodtunk egymástól. Pl csak én érdeklődtem ő már nem, meg ha írtam neten nem válaszolt.

Igazából én nem sietem el az ismerkedést, és nem akarok egyből szexelni, mivel rendes kapcsolatot szeretnék. De néha úgy érzem hogy ez baj, amikor szerintem ez lenne a normális.

Eddigi lányok közül egyet sem mondanék olyannak akivel hosszú távon együtt lehetne lenni. A barátok meg a bulizás az fontosabb nekik.


Hogyan ismerkedjek hogy végre legyen kapcsolatom?


2019. dec. 24. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Tukmáld rá magad a nőre, ez mindig bejön. Ha elutasít ötször, akkor annál jobban tapadj rá 6-odjára is. Ez fix tuti
2019. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sok lánynál kell próbálkozni
2019. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!