Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy csak barátkozni akar és amiatt ilyen közvetlen?

Figyelt kérdés
Eddig sem akartam semmilyen következtetésre jutni, hiszen olyan szubjektív jelekből, mint hogy SZERINTEM mikor rám néz, akkor nagyon mélyen a szemembe néz és amikor a folyosón vagy a lépcsőn összetalálkozunk, akkor végig egymás szemébe nézünk... De ezek a kósza érintések, a vállsimogatások, az hogy ennyit segít nekem a munkában, hogy kávét hoz..... Zavarban van előttem, kedves velem, múltkor ideges voltam és megnyugtatott... Törődik velem. Azt érzem, hogy izzik köztünk a levegő. De szerintem nem bátor annyira, hogy több is legyen.... VAGY csak barátkozik és nem akar többet? Szerintetek melyikre van nagyobb esély?
2019. dec. 24. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik, igen, vannak olyan emberek, akik a barátságukat is erős érzelmekkel fejezik ki. Egy barátnőm(csak barát)rendszeresen írja, hogy szeret, imád, küldi a szívecskéket. Direkt megkérdeztem tőle, hogy akkor tulajdonképpen szerelmes? Jót nevetett. Mondta, h nagyon szeret mint embert, mint barátot, de nem szerelmes, egyszerűen csak ő ilyen.
2019. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2019. dec. 24. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Bejössz neki.
2019. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Tök normális, kedves viselkedés. A nézéséről meg nem tehet, ilyen. És azért látod ezt még ilyenebbnek, mert neked bejön. Hány évesek vagytok?
2019. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon közvetlen, érdeklődő és segítőkész vagyok mindenkivel aki szimpatikus. Ettől függetlenül családom van.
2019. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!