Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan lány aki meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki meg tud szeretni egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés

Nem társasági ember, szeret otthon lenni. Nincsenek barátai.

De ha lenne barátnőm akkor persze vele mennék ide oda. Elvagyok egyedül, de egy lány nagyon hiányzik az életemből.


2019. dec. 24. 13:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
51%
Igen van olyan lány, ő olyan lány aki tényleg szeret
2019. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
A párom is ilyen. Őszintén örülök neki, hogy kicsit magának való és aszociális. Nem megy mindig a kimaradás meg a haverkázás, mint exemnél, imád velem lenni, amennyit csak tud, sokkal jobb így. Van közös baráti körünk, ahova együtt megyünk, aztán cső.
2019. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy igazán szeret -e valaki, nem azon múlik, hogy mennyire vagy társasági ember. Ha a párod bulizósabb, majd kiéli néha a barátaival, de ha szeret, az lesz az igazi neki, hogy veled van.
2019. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
1-2 evig tudnak, de amikor rajonnek h nem valtozol, te tenyleg ilyen vagy, nincs melletted jovo, pl utazgatni )10 per 9 no akar és fog is olyan pasival, aki ezt megadja neki), akkor ott fognak hagyni. En is ilyen vagyok ferfikent, 4 barátnom hagyott ott pont ezért.
2019. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Én nem adnék esélyt neked.

Egy férfinak legyen saját élete ne pedig utánom kullogjon.

Te vagy az a típus akit még el is kell tartani a nap végén, igazi mamahoteles.

2019. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
ugye ideig oraig, honapig jo kettesben, de fel kell dobni a kapcsolatot, el kell menni ide-oda, barátokhoz, utazgatni. Ha ezt nem kapják meg, mert nem szeretsz kimozdulni, nincs haver (rogton az van, hogy rajtuk csungessz, megfojtod oket), akkor elkezdenek agyalni h lesz majd mas aki ezeket megadja nekunk. Tudom en ezt, mondom, bizonyitani tudom, hogy 4 barátnom ezért dobott ki. Mert tutyimutyik vagyunk. Erre epeszu nonek nincs szuksege.
2019. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én se vagyok társasági ember, de szeretek eljárni.

Egy nővel mit szeretnél csinálni? Menni utána vagy kitalálni programokat?

2019. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nincs. Mese vége


Inkább menj, kihül a diós sütemény.

2019. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Még annyit, hogy ha akarsz csajt, akkor változz meg. Legyél határozottabb. Na hello
2019. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
60%

olyan lany is sok van mint te, ez nem nem fuggo, sot igazan nincs is olyan ami nem fuggo lenne

a szules pl.

2019. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!