Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők ti örülnétek neki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti örülnétek neki ha gyakran kapnátok drága ajándékokat a párotoktól?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Még ritkán sem örülnék neki. Amúgy sincsenek ilyen igényeim.
2019. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ég kék? Ez az egyik feltétele annak, hogy hosszú távon veled maradjon egy nő.
2019. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 alkalom után már kínos lenne, nem tudnék vele mit kezdeni.
2019. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nèha nèha mindenki örül ha meglepi valamivel a párja. Bár itt nem az a lènyeg, hogy minèl dràgább legyen hanem jólesik hogy a pàrod gondol rád ès szívből ad valamit. (ès igen a pasiknak is jól esik nèha a nők is meglephetik valamivel a párjukat)


Viszont gyakran ráadásul drágát annak szerintem nincs èrtelme. Inkább tölts az ajándèkok helyett több minősègi időt a barátnőddel ez a legszebb ajándèk minden nőnek! ;)

2019. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Na ne álszenteskedjunk már, ki ne örülne?
2019. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem! Ne igy mutassa ki az érzéseit!
2019. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Én kifejezetten utálnám. Egy drága dolgot sem tudok mondani ami azért drága mert olyan ár-érték arányban van. A drága dolgoknál egyszerűen csak a márkáért fizetsz, semmivel nem tud többet mint az ami fele annyiba kerül. Nem szeretem a buta embereket akiknek ez nem egyértelmű és veszik a felesleges luxi márkás vackokat és semmivel nem kapnak többet érte mint ha fele annyiért vennének ugyan olyat.

A másik meg, hogy sok évig kell ahhoz együtt lenni, hogy kiismerd valaki stílusát. Nagyon nagyon mellé lehet lőni bármilyen ajándékkal ha nem vagy benne biztos, hogy a másik imadni fogja mert maximálisan az ő stílusa. Ami egy pár ezer forintos vacaknál még oké, nem érzi szarul magát az ember ha pihen a fiókban évekig. De mondjuk egy fél millás nyaklánc vagy táska már nem ilyen dolog.

2019. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy nem. Úgy érezném, meg akar vásárolni, ilyen "tranzakció" jellegű kapcsolat meg nekem a hátam közepére sem hiányzik. Egy nő.
2019. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nyomasztana, hogy nem tudom ugyanazt a minőséget/mennyiséget viszonozni. És a legtöbb drága ajándék elég lelketlen is, mert a rongyràzás a lényege, nem az, hogy személyes legyen. Ha olyat kapnék, amire tényleg szükségem van és nem is két fillér, az más, annak nyilván örülnék, ugyanakkor nagyon zavarban is lennék, hogy nem tudok fordítva ilyeneket megadni. Dr egy kocsival vagy egy gyémántékszerrel nem tudnék mit kezdeni, inkább eladnám és elnyaralnánk az árát együtt.
2019. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném...

Ha pènzt ad azt nem tudnàm a sajàtomnak érezni, úgyhogy nem is költeném el (tehàt adott valamit ami csak inflàlódik a fiókban).

De fontos lenne tudni milyen drága ajándékokra gondolsz.

30000 - 150000Ft dràga?

Ha egy csomag nagyon kényelmes, minőségi zokni, pulóver, nadràg vagy munkavédelmi felszerelés, vagy jàtèk csomag akkor szerintem nagyon örülnék neki. (Persze ha viselni való akkor legyen a mèrtem, ha jàtèk meg akkor olyan ami a stílusom és mondjuk 6 éve várom hogy kijöjjön).

150000-450000 dràga?

El tudtam menni magànkórhàzba egy egészégügyi problémával és meg lett csinàltatva, lecserélt a hàzban valamit ami nem működik, volt egy szép közös nyaralàsunk? Örülnék neki.

Vett valami dràga felesleges fiszfaszt amire azt mondja, hogy szükségünk/szükségem volt rà, de igazàból ő szerette volna és nekem púp a hàtamra? (Ruha amit utàlok de neki tetszik rajtam, fènykèpezőgép amit csak ő hasznàl, a legújabb elektronikus eszköz a "régi" helyett stb.) - nem örülnék neki.

450000 - 1 milliói

Megvette nekem a kerékpàrt amit kinéztem magamnak, annak minden kiegészítőjével és... és.... és màst nem tudok írni ebben az àrban amire azt mondom, hogy szüksègem volna rá. Tehàt semmi màsnak nem örülnék. Ront a dolgon, hogy hozzá kell nyúlnom a megtakarítàsi szàmlàmhoz, hogy vegyek neki ilyen èrtèkű ajàndèkot, ràadàsul kínos helyzetbe is hozott, hiszen alapból nem ebből az àrkategóriából vàlasztottam neki.

1 millió felett (a csillagos égig):

Amit szeretnèk ebben az àrkategóriàban azt magamnak akarom megszerezni, ha beàllítana egy Teslàval, ès kijelentenè, hogy van egy közös lakàsunk (vagy nekem van egy lakàsom) valami baromira elit környèken, azt nem tudnàm elfogadni sajátomnak. Nem örülnèk neki. Az is nagyon sokat ront a dolgon, hogy ilyen èrtékű ajàndékot màr egyàltalàn nem tudnèk neki venni.

Természetesen az is zavar ha ezt a sok cuccot hetente ajàndékozza és nem egyszer az èv végén, mert a sok holmi nekem csak lom: ha van 14 zoknim akkor az elèg, ha megvettem minden jàtèkot amit szeretnék akkor a többi csak foglalja a helyet, ha a hobbimhoz vesz cuccot mikor van elég akkor elborzaszt a felesleges pènzszórás és a helycsökkenés a tárolóban.


Szemèly szerint többre èrtékelem ha gyakran segít magàtól: elmosogat, segít nehèz dolgokat cipelni, felfúr a falra dolgokat (az az egyetlen barkàcs dolog amit utàlok), ha van kocsija fuvaroz, békén hagy mikor tanulok vagy egyedül akarok lenni stb... Vagy olyasmit vesz amit szeretek, és tudja hogy hamar elfogy (tea, gyümölcs, zöldség, szappan stb.).

2019. dec. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!