Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen ajándékot adtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen ajándékot adtok, ami nem anyagi alapú?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például elkészíteni amit az illető szeret?
2019. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Saját készítésű rajz, általam varrt ágynemű, karácsonyi vacsi a kedvenc kajákkal és sütemények.:) Kell pénz az alapanyaghoz, de mégis inkább az eszmei értéke a nagyobb.

23N

2019. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Tegnap a párom felöntött a garatra,veszekedett velem,egész nap gombóc volt a torkomban,igyekszem elfelejteni és kedves lenni.Kisütöttem a húst,pedig nem akartam.
2019. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Derwer ***** válasza:

Én pl hajtogattam egy zsebes kiskönyvet. A címe Névmások+

Az oldalakra felírtam, hogy én-te-ő-plusz-mi-ti-ők

Mindegyik oldalhoz tartozó zsebben lett egy kis kép (kB 5x5cm), a plusszosban meg egy kupon.

2019. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen ajándékhoz már jól kell ismerni egymást, hogy betaláljon. Pl. Ha mindenre allergiás, és csinálsz egy minden mentes sütit, az telitalálat. De ha sütsz egy zserbót, amitől akkor is allergiás rohama lesz, ha fényképen látja, akkor csalódott lesz.
2019. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levelet írtam, csak pár sort. De nem adtam oda, valahogy semmiségnek éreztem. Aztán volt egy pont, szomorú volt a párom(az okot nem tudtam megszüntetni) nem sikerült megvigasztalnom, feldobnom. Így eszembe jutott a levél és odaadtam neki. Elsírta magát és annyira örült neki, hogy be akarja kereteztetni. Persze mondtam, hogy nem lehet mert ez csak neki szól. Ez az apróság megvigasztalta.
2019. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!