Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, de nem tudom hogy viszonozza-e?

Figyelt kérdés
Elég régóta ismerjük egymást, az elején úgy éreztem kölcsönös a szimpátia de sajnos nem alakultak fényesen a dolgok,egyikünk se lépett,így megismerkedett valaki mással és összejöttek. Ez volt nagyjából 1 éve, nem tudom,hogy most együtt vannak-e,de nem látok róluk sehol sem egy posztot és ő sem beszél róla,magukról így arra a következtetésre jutottam,hogy lehet már nincsenek együtt. Nos nekem nagyon tetszik,mostanában elkezdtünk beszélgetni újból és eléggé kétértelmű dolgokat mondd. Mit csináljak,hogy másodjára ne rontsam el a dolgot? Nem szeretném ha megint valakivel megismerkedne és újra 1 évet kelljen várnom. Gondolkoztam hogy elkéne hívnom valahova,de van egy ismerőse akivel egy munkahelyen dolgozom és szinte össze vannak nőve. Nem szeretném,hogy esetleg ha nem jönne össze a dolog akkor híre menjen a munkahelyen. Ha találkoztam vele akkor is mindig ott volt ez az ismerőse,lehetetlen volt nélküle összefutnom vele,így beszélgetni se tudtunk még igazán kettesben. Ötletek?
2019. dec. 24. 23:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindketten 23 évesek vagyunk.
2019. dec. 24. 23:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor ketertelmu dolgot mond, kerdezz ra hogy melyik ertelemre gondol. Lehet csak te kepzeled be az egeszet, mert azt irtad hogy nem lepett a csaj, de valojaban lepett, csak masfele (mas pasival jott ossze). Abbol hogy nem feled nyitott nekem az jon le hogy nem tetszettel neki elegge akkor se es valoszinuleg most sem, csak remenytelenul szerelmes vagy es minden remenyszalba kapaszkodsz. Azert irom ezet mert picit magamra ismertem az irasodbol. :D
2019. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Simán elképzelhető a te verziód is,viszont akkor nem értem miért küld magáról tök random fotókat, ha én nem írok neki hosszabb ideig akkor ő keres,pedig előtte mindig csak én írtam neki. Szóval ez ami elgondolkodtatott,de az igaz,hogy minden apró mozdulatát elemzek,hátha valami utal arra,hogy többet szeretne. De lehet csak én akarom ezt hinni. Köszi a válaszodat!
2019. dec. 25. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:
El lehet finoman is hívni valahova, kis rizikó, kis bukás. Ha hajlandó rá, akkor lehet onnan építkezni tovább, ha nem, akkor maximum kiderül, hogy te is emberből vagy és van, hogy érdeklődést mutatsz mások fele, na puff...
2019. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!