Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne lépjek, higyjem ezt el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne lépjek, higyjem ezt el?

Figyelt kérdés

Egy ferfi aki miutan azt hittem hogy összejövunk mert mindig bókoltnekem és izzott a levegö , vegul mas nönek adta azt, amire en szamitottam, szemem elött folyt a románc . Nagyon fájt de túltettem magam az egeszen

Most meg lesokkolt a vallomasaval hogy igy meg úgy odavan értem

Egyszeruen lefagytam

Ötletek ?



2019. dec. 25. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Le akar fektetni
2019. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ok se akkor te mit lépnél ?
2019. dec. 25. 09:25
 3/12 A kérdező kommentje:
* és
2019. dec. 25. 09:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ilyenek általában olyan esetek, ahol az előzőnek vége, és most nem talált jobbat nem jön össze más addig te is jó vagy....
2019. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem annak nincs vége , igy meginkabb az az erzesem , hogy mi van, nem ertek semmit
2019. dec. 25. 09:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar veled - ettől még odalehet érted, de csak eddig a szintig.
2019. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs ló!Jó a szamár is??Ezen gondolkodj el...

Akkor miért nem téged választott?Vagy ki akarta próbálni azt is..vagy nem úgy alakult vele,de ha valakit nagyon akarok,akkor őt választom.De szerintem inkább tőle kellene megkérdezni,hogy most miért akar hirtelen téged.

2019. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szadizmus!

Nem fogsz szeretetet kapni tőle.

2019. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz ilyen emberekkel nem foglalkozol.
2019. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8 as , en is erre gondolok
2019. dec. 25. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!