Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti feladnátok az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok az eddigi életeteket, munkátokat, stb, és a párotokkal tartanátok, ha Ő pl - ul más városban/településen kapna munkát?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
En mar sokszor feladtam az addigi eletemet, nem nagy cucc. Persze altalaban nem masok miatt.
2019. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlanos vagyok, így hacsak nem a puszta közepére költözünk egy tanyára, hosszú távon ott is ki lehetne alakítani ügyfélkört, így lehet, hogy megpróbálnám, ha nem lenne más lehetőség. Magyarországon belül pedig nincsenek akkora távolságok, hogy legalább 2-3 hetente ne tudjak felmenni Pestre a családomhoz. Ha viszont külföldre kellene menni, azt már kisebb eséllyel vállalnám be, mert meg kell tanulni a helyi nyelvet, mások a szabályok azzal kapcsolatban, hogy milyen munkát végezhetsz és milyen feltételek mellett, nagy a távolság, stb., szóval ezen már sokkal többet gondolkoznék, és nagyobb eséllyel mondanék nemet.
2019. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
A mostanit igen, de ha kialakulna egy olyan munkahely. amire mindig is vágytam, akkor nem.
2019. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Magyarországon belül!

Nem kúlföld!

2019. dec. 26. 00:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen pillanatban úgy áll az életem, hogy ha a páromnak mennie kell, akkor mennék. Fél éve még nemet mondtam volna. De ha esetleg vele szakitanék (ami nem valoszinü) akkor fognám a cokmokom és elmennék külföldre.
2019. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Bárhova elmennék vele és a gyerekeinkkel. 😊
2019. dec. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem vágok bele olyan kapcsolatba, ahol elvárás, hogy feladjam az életemet. Ami nyilván nem azt jelenti, hogy zsigerből elleneznék bárminemű változást, csak szerintem egy kapcsolat nem arról szól, hogy van egy főnök, aki diktál, és mellette egy alárendelt, aki mindössze abban dönthet, hogy eldob-e mindent érte, vagy szakít.

Egy boldog párkapcsolathoz az is hozzátartozik, hogy az ember kapcsolaton kívüli élete is boldog legyen.

2019. dec. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországön belül sehova nem költöznek Budapestről.
2019. dec. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
KöltöznÉk....
2019. dec. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha eltart amig nem lesz normalis megelhetesem igen.

Csak ahhoz korabban bizonyitania is kellene hogy elhigyjem. De megélhetést maskülönben nem adnék fel.

2019. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!