Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jártatok már így? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már így? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Előfordult veletek, hogy a kapcsolatoto legelején a másik fél fektetett több energiát a kapcsolatotokba, majd végül a viszonyok megfordultak és azon kaptátok magatokat hogy ti tepertek a másikért, ő pedig elhagyott titeket? Velem ez történt. Lehet azért hagyott alább a lelkesedése, mert ahogy megismert, nem voltam számára olyan érdekes? Vagy nem kell ezt túlagyalnom?

2019. dec. 26. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ketszer is igy volt (en vagyok a no). Annyi nehezseggel hogy mindkét parom elmondasa alapjan kiszeretett belolem. Nekem ez egy ideig eleg rosszul esett es meg most is neha elojon de ugy erzem ez amiatt is van mert 1) nem illettunk ossze 2) nem igazán velük akartam lenni csak feltem a vegere egyedul maradni 3) mindig tartottam egy kis erzelmi tavolsagot igy nem is ismerhettek meg igazan. Kitartást amugy,okolni nem erdemes magad csak tanulsagokat levonni
2019. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A pasik az elején fel vannak dobva a sikeres hódítástól, lelkesek- Ez általában csak fellángolás. Persze bedobnak mindent, szép szavak, ígéretek, annak érdekében, hogy a nő hangulatát, ragaszkodását fokozzák. A nő szerelmes lesz, a férfi pedig így elveszíti az érdeklődést, ráun a nőre. Ez az elképzelés nélküli kapcsolat menete.

Akkor haladhat ettől tovább a dolog, ha a kémia mellett van egy cél, ha várnak valamit a kapcsolattól. Tehát valahol döntés kérdése is a férfi részéről, hogy átadja -e magát a dolognak a továbbiakban, vagy vadászik tovább.

Nekem ez a tapasztalatom, de szóljatok, ha nem így van :D

2019. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanúgy jártam. Nagyon lelkes volt , hihetetlenül , én meg ilyet sosem tapasztaltam.

Aztán...egyszer majdnem szakitottunk. El mondta, hogy mi a baja , én próbáltam változtatni , nem volt jó. Azon kaptam magam , hogy őt marhára nem érdekli már , én vagyok az egyetlen aki próbál valamit tenni. Pedig nem nagy történések voltak. Valójában szerintem szimplán csak egy fellángolás voltam neki.

Nagyon gyorsan felszedett valaki mást , akivel össze is költözött.

2019. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Úgy látszik nem csak én futottam bele ilyen szituációba, ezt mindenképp tapasztalatként kell elkönyvelnünk.
2019. dec. 31. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!