Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted értékrendünket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted értékrendünket figyelem kívül lehet hagyni? (valamikor)

Figyelt kérdés

Mármint olyan történik kapcsolat elején (ismerkedés idején), ami értékrendünkben nem fér bele...

Vagy szeretet miatt nem kell máris szakítani?


2019. dec. 27. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit fejtsd ki, mert ez így nem egyértelmű. Pl valamit nem bírsz elviselni, és ő azt csinálja, akkor az hosszú tavon nem tesz jót.
2019. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Pl. valakinek értékrendjébe belefér, hogy napi egy doboz cigit elszív, és fogyaszt alkoholt.

Az enyémbe nem fér bele és össze se jövök olyannal, aki ezekkel él.

2019. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy dolgokban nem érdemes megalkudni, mert előbb-utóbb abból úgyis konfliktus lesz, majd szakítás, mivel nincs közös nevező. Apróságokban meg nem az értékrendet hagyod figyelmen kívül, csak kompromisszumra jutsz a másikkal.
2019. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pontosan mi azt, nem szeretném leírni...mivel mindenkinek máshol van értékrendje..és nem arra vagyok kíváncsi, hogy a példa kérdezőnek belefér-e az értékrendjébe. Hanem maga értékrend fontosabb-e, mint például kapcsolat vagy szeretet...

Értékrendünkkel kell élni és hozzá illő társat találni...vagy lehet egy-két pont kivétel?

2019. dec. 27. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, ha már valami nem fér bele az értékrendembe, mindegy hogy miről is van szó, az nekem biztosan fontos lenne és ezért zavarna, ha másik meg azt csinálná és nem tudnám elfogadni

kisebb dolgokban lehet kompromisszumot kötni és kell is, de itt gondolom nem ilyenről van szó, hanem számodra igenis lényeges dologról

2019. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kompromisszumot mindig kell kötni, nincs olyan hogy 100%-ig minden klappol két ember között. Ti ketten döntitek el, hogy nektek mi fér bele, mi nem.

Én pl. egyedül alszom, így szoktam meg, ezt a másiknak el kellett fogadnia. Nagyon nem mindegy mekkora kompromisszumot kötsz, nyilván ha valami számodra nagyon nem oké akkor jobb ha hagyod a kapcsolatot, ha nem tudod eldönteni akkor tegyél próbát és kész.

Mindazonáltal, semmi olyanba ne menj bele ahol azt érzed, higy kihasználnak, megszégyenítenek, olyasmire akarnak rávenni amitől feláll a szőr a hátadon.

2019. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!