Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mátéé98 kérdése:

Szerintetek baj?

Figyelt kérdés
Baratnom azert csapta ki a balhet,mert egy olyan lanybaratom van akivel.anno csak smaroltam semmi tobb,meg baratnom elott joval,es fel ev utan atmertem menni hozza beszelgetni 3 orat,ahol nem volt semmi csak beszeltunk,szerintetek ez tenyleg ennyire baj? Nemakarunk egymastol semmit soha a budos eletbe sem,de baratnom ezen ki van akadva

2019. dec. 28. 00:12
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
Gondolom utólag tudta meg 😁
2019. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp ugyan erre gondoltam.
2019. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azert biztos akartatok egymastol valamit, ha smaroltatok.. :D

Amugy csak gondolj bele, neked hogy esne ha a baratnodrol megtudnad, hogy tegnap annal a pasinal volt, akivel regen csokoloztak egyszer.. nem nehez kitalalni.

Ha nem megy, hogy ertekelj egy adott lanyt, akkor szerintem hanyagold meg ezt a kapcsolat temat.

2019. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Soha az életben nem fogja elhinni, hogy nem akarsz/akartál tőle semmit. Szóval igen, nagy baj. Ha ennyire találkozni akarsz vele, akkor hívd el magatokhoz, amikor a barátnőd is ott van. Ne maradj vele egyedül. Engem a férfihaverjaim lazán leépítettek, mikor komoly kapcsolatuk kezdett alakulni. Nem is akartam volna, hogy egyedül átjöjjenek hozzám.
2019. dec. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas. Az ilyen ember eleve nem a barátom. Csak vegytiszta barátságaim vannak ellenkező neműekkel, akikkel sosem volt semmi más köztünk évek évtizedek távlatában.

Másrészt... Ha van párom, képes vagyok annyira párban gondolkodni, hogy belássam, hogy a másik szemében mi randi-szituáció és olyan dolog, amire külső szemlélő is azt mondaná, hogy hát ezek tuti dugtak, illetve mi nem. Mert tudod, lényegtelen, mi nem történt, az sosem fog kiderülni. De az, hogy ez kívülről így nézett ki, az önmagában megalázó a pár másik tagjára nézve.


Ha van párom, még az említett barátaimmal is megv3a két lépés távolság. A párom nélkül nem is találkozunk szinte, ha mégis, egy semleges helyen egy sörre csak, azt is akkor, ha valami magánéleti dolog van, amit nem szívesen osztana meg mással, én viszont a barátja vagyok és segítek neki... Ha beszélünk, akkor is semleges dolgokról, de azt is láthatja a párom, nem fogom magam földhöz verni, ha a nyugalma érdekében rá-ránéz arra, hogy mit pötyögök.


Te meg konkrétan leszarod a párod, átnész órákra egy másik nőhöz, akivel régen kavartatok és nem érted, hogy mi ezzel a probléma. Ember, olvasd el újra, amit írtál... Nem olyan nehéz felfogni, hogy milyen érzés a másik oldalon lenni.

2019. dec. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!