Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi eszébe jut a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi eszébe jut a nő, akkor keresi. Ugye? Ti nem játszmáztok soha?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
nem, mi soha
2019. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfiak, akik játszmáznak.
2019. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van egy férfi aki kb havi 1x keres ír, persze számonkéri, hogy én miért nem keresem. De könyörgöm ha akar valamit tegyen érte ne azt várja, hogy majd én fogom őt felszedni mert arra várhat.

Ilyen játszmázós férfiakat jobb hagyni a francba.

2019. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha komoly az érdeklődés, akkor keresem.
2019. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem keresem.. párja van.
2019. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem valaki sokszor az eszemben van. Minden hónapban írtam neki, válaszol, 1* volt, hogy ő írt magától. Kerestem, de azt érzem, hogy fölösleges. Pedig nem játszmázok.
2019. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, de ha csak egy hónapban egyszer keresed, akkor talán ő is azt érzi, hogy felesleges, mert csak szórakozol vele, mert ha akarnál tőle valamit, keresnéd ennél sokkal gyakrabban..... Nem?
2019. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: ha az a havi 1*-i keresés is a nagy semmiről szól, akkor minek?
2019. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Elhívni próbáltad valahova?
2019. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: ha a semmiről szól akkor sokat te sem teszel az ügy érdekében pedig szerintem mindig a férfinak kell tennie főleg az első lépéseket, hívd el valahova ha megy akkor csak rajtad áll minden ha meg nemet mond akkor legalább te megpróbáltad
2019. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!