Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az a pont, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, mikor kiábrándultál a párodból?

Figyelt kérdés

Hogy életed meg ?

Honnan tudtad, hogy nem lehet visszafordítani ?


2019. dec. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ezredik hazugsága után úgy éreztem itt a vége. Én minden tőlem telhetőt megtettem, nem használt semmit, aki menni akar arra rá kell adni a kabátot.

Van egy pont, amikor már hiába szeretsz valakit, túlságosan fáj és kész bezárod végleg az ajtót.

2019. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Apróságnak tűnt, de egy olyan dologgal viccelt, amiről tudta, hogy nekem rettentően fájó,felkavaró téma.

Azóta csak küszködünk, szerintem nemsokára vége.

2019. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Mikor megtudtam, hogy megcsalt.

Ennél ubdorítóbb dolgot nem tudnék elképzelni egy kapcsolatban.

Abban a pillanatban összeomlottam és kiábrándultam belőle.

Akkor eldöntöttem, hogy sosem megyek vissza hozzá.

Mintha elszakadt volna bennem valami, egyszerűen megutáltam, nem tudok ránézni, egy gerinctelen embernek tartom.

20/L

2019. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A sok kamu, a sok hitegetés és a sok igazságtalanság hatására történt. A soha be nem teljesülő ígéretei, a kétszínű családtagjai és az, hogy folyton melléjük állt velem szemben, még akkor is, mikor elismerte előtte, hogy nekem van igazam.

Borzasztó megélni az elvesztését, mert szeretem őt mindennél jobban. Éppen ezért azt kívánom neki, találja meg a boldogságot.

2019. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre lekezelőbben beszélt velem. Aztán egy este nem tűrtem tovább és szóvá tettem,amiből óriási vita lett és megpróbált bántani (hozzám akart vágni valamit,amit csak a reflexeimnek köszönhetek,hogy nem talált el). Másnap mondtam neki,hogy elköltözök.
2019. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor megtudtam hogy megcsalt, ráadásul úgy csinált mint ha minden ok lenne, én meg már tudtam róla közben. Tagadott, hazudozott.
2019. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Papucs pasi volt,egy mozijegyet nem tudott venni,tudatlan volt városban,mert tanyasi volt,nekem kellett beszélnem helyette mindenhol,minden kamukéregetőnek odaatta a pénzét, azt kamuztam hogy megcsaltam hogy szakítson velem,de mèg akkor is ő könyörgött nekem.kiábrandito volt,mert normál esetben nem vagyok ilyen,és nem szeretem ha a fiú így megalázkodik
2019. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első puki után.
2020. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!