Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de nem vagyok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem vagyok szerelmes, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

8 hónapja együtt vagyok egy lánnyal.

Szeretem mindent meg osztok vele ő is velem.

Ő az akivel el tudom képzelni jövőmet ,de nem vagyok szerelmes

Ez még ki alakulhat vagy hadjam inkább? Tényleg fontos személy az életemnek

Idővel gyereket szeretnék persze a barátnőm már most bele vágna ez miatt félek is

Fiatalok vagyunk még ém 26 ő 23



2019. dec. 28. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Minek jöttél vele egyáltalán össze ha nem is vagy szerelmes? Semmi értelme így ennek a kapcsolatnak, ami 8 hónap alatt nem alakul ki az később sem fog. Nagyjából addig fenntartható állapot amíg meg nem ismersz valakit akibe tényleg beleszeretsz. Sosem lesz normális, boldog kapcsolatod olyannal aki iránt csak langyos emberi szeretetet érzel.

Az pláne hatalmas vörös zászló ha valaki egy 8 hónapos járogatásba 23 évesen gyereket akar vállalni.

2019. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kialakulhat szerelem.Sőt,szerintem sokkal jobb később egy ilyen kapcsolat,nincsenek illuziók meg belemagyarázások
2019. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, van ilyen, hogy valakit szeretsz, de nem vagy bele szerelmes.

Illetve azon is lehet lovagolni, mit értünk szerelem alatt. Némi élettapasztalattal, néhány szerelmi csalódással a háta mögött a legtöbb ember már nem úgy lesz szerelmes, mint kamaszkorában. De ez nem is baj, mert pont a végleges párválasztásnál nem szerencsés, ha nagyon rajtad ül az a bizonyos rózsaszín köd, mert akkor bármilyen csirkefogóba szerelmes tudsz lenni.


Testileg kívánod?

Mennyiben érzel iránta mást, mint azok iránt, akikbe (saját véleményed szerint) valaha szerelmes voltál?

2019. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kivánom testileg

Sok munka miatt keveset tudunk együtt lenni mert fáradt vagyok azt szová is teszi.

2019. dec. 28. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem az nem egy normális lelki állapot, vagyis inkább agyi állapot.


A vágyódás a személyisége, a teste iránt az már jóval korrektebb.


Hogy ez a szerelem-e? Szerintem nem.

2019. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

A szerelem illúzió, egy fugázi! Porhintés! A hormonok játéka az agyaddal, de ez nem tart sokáig!

Az igazi párkapcsolatban, ha el is múlik a szerelem marad a szeretet ès egymás tisztelete. Ha a szerelem elmúlik és nincs mögötte valódi tartalom az olyan mint egy rózsaszín lufi, ami kipukkad és nem marad belőle semmi!

2019. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én is ilyen kapcsolatban több mint 10 évig, gyerekünk is született, de igazán soha nem voltam szerelmes belé. Ezt én annak tudom be, hogy előtte volt olyan barátnőm akiért nagyon odavoltam de csalódtam, utána viszont a következő kapcsolataimban érzelmileg mindig visszafogottan kezdtem bele, félve az újabb csalódástól.
2019. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Sok ilyen van. Nem minden kapcsolat egyforma, és nem is kell mindig a rózsaszín köd. Az csak elvakít.
2019. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Voltam ilyenben én is.

Többet árt hosszútávon mint használ.

2020. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit érzel? Jó vele lenni? Vonzódsz hozzá?


Mitōl érzed szerelmesnek magad? Hogyan értelmezed ezt a fogalmat?


Pl. Személyszerint én régebb akkor éreztem szerelmesnek magam, amikor megszállottjává váltam a másik embernek.. de szerintem ez nem normális állapot, meg általában idegesítō annak az embernek, akibe bele vannak zúgva. Szívesen elfelejtem ezt az érzést egy kapcsolatban, nem kell imádnom a partnerem és rajonganom érte, meg mindennap ròla álmodoznom. Ha jól kijövünk, jó vele, végülis megbízhatok benne, akkor az épp jó.

2020. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!