Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki szenved most szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szenved most szerelmi bánatban/ki van túl most egy párkapcsolaton?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat? Vagy mit éreztek most és mi volt az oka a bánatnak?

2019. dec. 29. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én. Borzasztóan, minden este sírva alszok el. A napok úgy telnek, hogy többnyire bámulok magam elé és csak arra gondolok, miért történt minden úgy ahogy. Beszélni senkivel se tudok róla, de szavakat se találok rá.
2019. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyanúgy vagyok, mint az első válaszoló. A Kedvesem szó nélkül eltűnt karácsony előtt, nem tudom miért, csak találgatni tudok, hogy szakított velem ilyen gyáva módon... letiltott mindenhonnan. Azóta minden nap belehalok egy picit. Borzasztóan fáj.
2019. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerelmes vagyok egy lányba akinek van barátja.

Egy helyen dolgoztunk ő pár hónapja már nem dolgozik ott csak a "drága" barátja. Én is munkahelyet váltottam soha nem tudom meg mit érzett. :(

2019. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Én. Már 2 éve nem tudom túltenni magam az exemen :/

Nem vagyok jól sajnos.

2019. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én. Már 3 hónapja. Igazából sose jártunk, randizgattunk, és nem tudom hogy belé vagyok szerelmes, vagy csak az esélyt siratom, hogy nem jöttünk össze. Ott lett volna a lehetőség, de elcsesztük mindketten. Néha jobb, néha rosszabb.
2019. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én. Borzasztóan, aludni sem tudok. 8 év...
2020. jan. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Jaj az utolso megijesztett a 8 evvel ;(

En is most nagyon szarul, de muszaj tartani magam mert van ket lanyom

Este sirok minden nap az agyban es egesz nap szuk a gyomrom, lefogytam es elviselhetetlen a fajdalom

2020. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én. :(

Nem tudok aludni, sem enni, állandóan sírok, fizikailag fáj a hiánya.... Itt lenni a szobában, ahol együtt voltunk, ezerszer újra élem minden pillanatunkat, belehalok egyszerűen. Nem akarok élni. Borzalmasan hiányzik. Sosem fogom elfelejteni.

2022. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Tarts ki kedves utolso

En a hetes vagyok

Azota mar valamivel jobb

Szoval az ido segit

2022. jan. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm... Most azt érzem, hogy nem tudom így tovább folytatni. Borzalmasan vagyok. Nem tudom felfogni, iszonyatosan fáj.

Én most az egyszer nem bízom az időben , de legyen igazad.

2022. jan. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!