Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy más nőkre áll fel a farka az én jelenlétemben?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már,hogy filmeztünk/tévéztünk és ha egy szexi lány/lányok szerepeltek a tévében a barátomnak felállt a farka. Szerinteted ez normális dolog és ne szóljak inkább emiatt?

2019. dec. 29. 20:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
a farok felállás az nem épp egy olyan dolog, amit könnyen szabályozni lehet
2019. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%

Igen,ez így normális. Nyugi,ettől meg vonzódik hozzád,de csak kevesen tudják szabályozni hogy felláljon-e a farkuk és nekik sem könnyű.

Tudod a férfiak pénisze néha szeret önálló életet élni:D

2019. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
14%

Én ezt tuti szóvá tennem.

26/N

2019. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Én ilyet még nem tapasztaltam.
2019. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%

Ne aggódj emiatt!!! Teljesen normális dolog a fiatal férfiaknál, ha van néha-néha titkos partizánfelkelés (akár idegen nőkre is)... Ugyebár, a nők is néha-néha benedvesednek, ha...

Fontos, hogy veled szemben is így működjön, ha nem is mindig, amikor ránéz az alakodra.

Ffi.

2019. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Ha ilyenen hisztizne a barátnőm, úgy kivágnám, mint a sz...ó macskát.
2019. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%

Gratulálok az összes nőnek aki ezen hisztizne.

Nehéz lenne felfogni,hogy ne tudja kontrollálni mikor és mire álljon fel a farka??

Ezt az ösztönlényes baromságot meg be lehetne fejezni végre,már kezd rhadt unalmas lenni.

Ha ennyit sem vagytok képesek felfogni,akkor titeket is lehetne ösztönlénynek hívni,de érdekes módon férfitól még soha nem hallottam hogy így beszélt volna a nőkről. Attól hogy puncitok van és nem farkatok,nem lesztek felsőbbrendűek.

2019. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hm,kőszi mindenkinek! Egyszer már felhoztam egyébként, akkor azt mondta azt miattam volt filmezés közben, mert meztelen fekszem mellette stb, másrészt pedig mondta,hogy úgymond ez jó,hogy “működik” ott lent. Egyébként ez az egyetlen “probléma” (tudom ez nem az) a kapcsolatunkban, mindig mondja,hogy mennyire csoda vagyok és tökéletes és hálás értem és persze érezteti is. Próbálom úgy felfogni,hogy “sajnos” ez a pasiknál így működik, de kíváncsi vagyok más erről hogyan gondolkozik.
2019. dec. 29. 20:23
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

"Ha ennyit sem vagytok képesek felfogni,akkor titeket is lehetne ösztönlénynek hívni,de érdekes módon férfitól még soha nem hallottam hogy így beszélt volna a nőkről."


Nem sokat vagy az oldalon, igaz? :D

Amúgy ez akkor is egy ösztön, hisz ahogy mondod, nem lehet kontrollálni. Mint mikor becsukod a szemed, ha megy a fejed felé a labda.

2019. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Senki nem érzi magát felsőbbrendűnek nem tudom ez neked honnan jött :D valamint nem hisztiztem ezen egy percig se.. csupán kíváncsi voltam más hogyan vélekedik erről,de kössz,hogy benéztél!
2019. dec. 29. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!