Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnét tudod azt, hogy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudod azt, hogy szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt egyszerűen csak tudja és érzi az ember. Ha kételkedsz benne, ha nem tudod szerelmes vagy-e akkor nem vagy az.
2019. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor beszélgetek vele három órát, de csak tíz percnek tűnik. A gondolataimban cikázik egyfolytában, szórakozottabbá válok, alig várom, hogy láthassam, mikor megpillantom nagyot dobban a szívem stb. Összességében meghülyít ez az érzelmi többlet.
2019. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"Értsd meg Lajoska. A szerelem az egészen más. Az ember együtt van vele. és ha ránéz, akkor ... melege lesz."

/2x2 néha 5/

(marha jó kis témábavágó régi magyar film, ha lehetőséged van rá, mindenképp' nézd meg.)

2019. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. akkor szoktam tudni, hogy valószínűleg az vagyok, hogy jobban aggódok érte, mint magamért. Ha megbántom valamivel, akkor fáj, ha látom, hogy fájdalmat okoztam neki. Meg a szívdobbanás és a szokatlanul jó érzések tömkelege, már akkor is, ha csak szóba kerül az illető. 😊
2019. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Őt látom fában, a fűben

Egy eldobott kőben

Egy szívben, egy dalban

Mondd, mért kell, hogy halljam

A fában, a fűben

Egy eldobott kőben

Van, mi sosem múlik el..." /Crystal: Sosem múlik el/

2019. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!