Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nekem szégyen vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem szégyen vagy a lánynak hogy felszínes?

Figyelt kérdés

3-4 találkozás után visszautasított a lány. És valószínűleg azért mert nem sok tapasztalatom van a lányoknak, meg nem feküdtünk még le ennyi idő után. Erre utólag jöttem rá, ahogy gondolkodtam hogy ő szexelni akart volna már. De most komolyan ez ekkora baj? Ennyire gyorsan kéne haladni, vagy ő túl felszínes? Szerintem ha tényleg bejöttem volna neki akkor ez nem lett volna gond, jól gondolom?

Jó mondjuk már 23 éves vagyok, lehet többet várt tőlem ennyi idősen, de akkor is fura.


2019. dec. 31. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha a lány felajánlotta magát, te meg visszautasítottad, akkor veled van a baj. Csak veled, és csakis veled. Lehet hogy potenciagondod van.
2019. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha valaki nagyon komolyan gondolja a másikkal, az tud várni probléma nélkül.



A férfiak többsége nem tud várni, de vannak köztük olyanok, akik simán várnak hónapokat is egy szexért. Majd után válnak köddé.

2019. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Ez a világnak szégyen. Pár évvel ezelőtt párkapcsolatod volt, s mellé kaptál szexet. Most mindenki dugni akar, és mellé (jobb esetben) elviseli a párkapcsolatot.


Döntsd el mit akarsz. Elveket, de akkor sokáig szenvedni fogsz, mert alig értékeli valaki, vagy nem akarsz egyedül lenni és akkor beállsz a sorba.

2019. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
De mondta is hogy ezert vagy csak te gondolod?
2019. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

"Ha a lány felajánlotta magát, te meg visszautasítottad, akkor veled van a baj. Csak veled, és csakis veled. Lehet hogy potenciagondod van."


Remélem, csak szarkazmusból írtad és nem gondolod komolyan azt, hogy egy férfinak minden esetben, ösztönlényként azonnal rá kell vetődnie egy kínálkozó "lehetőségre", különben férfiatlanná válik.

2019. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Mivel nem tudjuk, hogy miért utasított vissza a lány, csak azt, hogy te milyen elméletet találtál ki, ezért alapból nem lehet véleményt mondani.

Ha viszont tényleg igaz az elméleted, akkor egyikotok sem hibás, és felesleges jelzőkkel illetned szerencsétlen lányt. A szex (mondjon bárki bármit is) hatalmas része a felnőtt párkapcsolatoknak. Fontos, hogy a felek egy hullámhosszon legyenek ilyen téren. És nem; ez nem állatias, nem ösztönlénység, és nem is felszínesség. Ha úgy tűnt neki, hogy neked nincs akkora libidód, mint neki, és emiatt visszautasitott, az az ő dolga.

2019. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ő csak szexet akart volna 😃
2019. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Egy biztos, a lány 3-4 találkozó után jött rá, hogy nem akar veled lenni. Mit mondott neked? Mert ezt a nem volt szexet csak te gondolod, nem biztos, hogy azért van. A nincs tapasztalatodból arra következtetek, hogy töketlen vagy. És még az sem (csak) a szexről szól.

Attól még nem felszínes a lány, hogy nem kér többet belőled. 🙄

2019. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Senkinek sem szégyen. Nem jöttél be neki, előfordul az ilyen.
2019. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

Neked szégyen hogy nem vagy igazi férfi.



Ha egy nő igazi férfit keres azt nem felszínességnek,hanem heteroszexualitásnak hívják. Mondjuk ma már az szégyen, mert a leszbikus curváké a világ.

2019. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!