Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert vagyok bunkó, tavolsagta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok bunkó, tavolsagtarto azzal aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Csak en vagyok igy ezzel?
2019. dec. 31. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem merek beszélni a férfivel 22/l
2019. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem. Aki nem tetszik, hidegen hagy azzal wiman lealok beszelgetni de vele nem tudok....
2019. dec. 31. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Én se mertem soha beszélgetni a padival, akibe szerelmes voltam, meg ő se velem, így nem is jöttünk össze.
2019. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert stresszes vagy vele szemben, félsz, hogy beégsz, így inkább felpörgeted magad, hogy ne tévessz, így flegmázol inkább vele.
2019. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Én nem akarom hogy megtudja az illető, vagy kiderüljön mások előtt, pedig szerintem pont e miatt vágó.
2019. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is rideg, bunkó és távolságtartó vagyok, de ez bejön a csajoknak, szóval... pech, de ismét egy nemi kettős mérce.
2019. dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok. Bárki mással tök jól elvagyok, de aki érdekel, arra kb.ra se merek nézni. Ebből O azt gondolja, hogy nem érdekel, én meg azt, hogy tök ciki, mindenki, beleértve őt is tudja, hogy odáig vagyok érte, mert ilyen idiotán viselkedem vele😁
2020. jan. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szándékosan vagyok bunkó azzal, aki igazán tetszik. Ezzel csak annyit akarok elérni, hogy ha igazán tetszem neki, anélkül, hogy tudná, nekem is tetszik, akkor elkezd közeledni felém. Potyára nem fogom senki előtt játszani a hős szerelmest, ráérek akkor kedves lenni, ha tudom, viszonzottak az érzéseim.
2020. júl. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!