Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék tanácsot kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tanácsot kérni pasim viselkedése miatt. Alul folytatom . Szerintetek mi történt vele és miért tette ezt, amit?

Figyelt kérdés

A sárccal sokszor veszekedtünk egy időben már ,mert nem tudtam már követni,hogy tul mit akar. Eleve kit.Velem úgy kezdtt ismerkedni,hogy komolyként keres .


Hol könyvérű csaj felé nézelődött,hol meg hozzám hasonlóhoz és cukkolt vele. Nem jött ide,mert volt ügyintézésem még ,addig velemvan és itt dolgoz a környken ha nagyon szeret ,hiányzom.Eleve,halátja nekem hiányzik,akkor azért is jön.


Ez önmagában azt mondhatni simán le lehet zárni azzal,hogy...de


Képzeljétek el,próbáltam helre rakni,mert éreztem felé és kértem utazzon ide hozzám ünnepre.


Beszéljük meg, ha végképpp úgy alakul szakítás,akkor is békében legyen ez meg. Üzit elolvasta ,kifejtettem akkori érzésemet azt is elolvasta . Pipálva volt ,onnan tudtam.Sőt még skype is időnként megjelent.


Kicsit megörültem,hogy..Erre aztán újra szakadozott ,éreztem távolodik és nem értettem.


Na kértem,hogy legalább e hétre jöjjön ide. Azt is elolvasta újra.De semmi.


Na képzeljétek,gondoltam rá nézek facen,hogy mi van meg min kérem párszót neten váltsunk az is jó ,erre látok egy képet róla új nővel és képzeljétek mintha ikertestvérem lenne .Azt hittem sokkot kapok .

A srác meg úgy néz ki,mint egyhajléktalan és szakálas .

Ronda lett ,ápolatlan egy olyan nő mellet,mint én ,ahogyan kinézek kb.


Szerintetek ez mi és mire volt jó ez ?

Ezer éve kérem,hogy jöjjön ide amíg nem tudok menni erre inkább mindennel provokált meg eleve csinálta ami idegesített,ami inkább kocka viselkedés,mint egy felnőtt társ . Én lelkesen áltm felé és hittel,mgambn is


Babát szerettem volna .Teljesen kikészített.Próbáltam segíteni ,kifacsart. Erre most hozzám hasonlóval összeáll hajléktalan kinézettel és látszik,hogy aszeme sem áll jól


Akitöl kérdezem,mondták jól tettem ,hogy ott hagytam ez friss most történt. De nem értem ezt és aztsem mi történt vele ? Nem tudom kibeszélni,mert friss ezért írom így itt le


Köszi a megértést !


2020. jan. 1. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ragozni a dolgot, simán egy idióta volt. Keress egy normális srácot.
2020. jan. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most érzett irántam azért ,ezért talált hasonlót ,csak már el lett rontva és velem nem tudja úgy folytatni ?


Ez érdekel

2020. jan. 1. 01:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a szart akarsz egy olyantól, akivel veszekedsz? Mi közöd ehhez az emberhez? tiltds vagy fenyegesd rendőrséggel, ha tobábbra is zaklat! Normális kapcsolatban 0 (NULLA, ZÉRÓ) veszekedés van, mivel a problémákat értelmes ember módjára vitában rendezik le, észérvekkel, megoldásra konszenzusra-kompromisszumra törekedve.


Nem tudlak megérteni, bocsánat!

2020. jan. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig sem bírom olvasni. Ezt hogy írtad, google forditóval?
2020. jan. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ezek szerint nem is nagyon találkoztatok, ő nem számolt veled, egyszerűen keresett mást.
2020. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető, hogy MENTÁLISAN SÉRÜLT, BETEG emberről van szó! Tényleg furcsa viselkedése van. Felmenőivel van kapcsolata?!


Lassan el kellene tudni engedni, mert jobb nem lesz - ha nem látja be, hogy orvosi kezelésre (is) szorul - többek között.

2020. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy kezded, hogy sokszor veszekedtek, de úgy tűnik nem is volt semmi komoly kapcsolat köztetek.

Ne is legyen, azt tanácsolom.

2020. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!