Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő megérzi ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő megérzi ha már nem szeretik szerelemmel?

Figyelt kérdés

És azt megérzi, ha vonzódnak hozzá?


Ti nők hogy vagytok ezekkel?


2020. jan. 1. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Olvasgass itt!

A legtöbb nő kivetíti a saját érzelmeit. Nem hogy nem veszik észre, ha a másik nem szerelmes, de tudni se akarják az igazságot.

Mindegy, ha megcsalja, ha megveri, ha kihasználja, "De én annyira szeretem."

Pont így képesek átnézni azon, aki beléjük szerelmes, de őket nem érdekli. Viszont aki nekik tetszik, annak minden pillantásába bele tudják magyarázni a jeleit, hogy szerelmes.


N

2020. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok nő akkor sem képes erre, ha már mások mutatnak neki ezzel kapcsolatban bizonyítékot. Sok férfi sem érzi, nem akarnak hinni a szemüknek, hogy a drágájuk egy szemét...


Én általában érzem, hogy hol nem látnak már olyan szívesen és onnan el is vágyódok elég hamar. Elég hiperszenzitív vagyok a kapcsolataimban, a változások kezdetén észre szoktam venni, hogy valami kezd nem stimmelni. Lehet, hogy mások is, de azért van sok ember aki nem akar szembenézni ezzel és megy az önámítás...

2020. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!