Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkezdtem hozzá vonzódni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem hozzá vonzódni, pedig eleinte nem is tetszett. Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Az egyik kollegámról van szó, aki eleinte külsőleg sem tetszett, illetve a személyisége sem fogott meg, de ő vonzódik hozzám nagyon, és olyan kedves velem, hogy azt vettem észre én is elkezdtem vonzódni.

Néha legszívesebben megölelném, de csak a vállsimogatásig merek elmenni.

Attól félek, hogy ha kapcsolat alakul ki köztünk, és részemről elmúlik a vonzódás, akkor nem fogom megszeretni. Kicsit előreugrottam, tudom, de már jártam hasonlóan :( Nem akarom megbántani.

Mit tegyek?


2020. jan. 1. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap
2020. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit, majd elmúlik,m ert megunja, hogy nem akarsz semmit
2020. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rá fogtok...b***ni. 😂
2020. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ezzel mi a baj? Megpróbálnátok és legfeljebb nem sikerül, na bumm
2020. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzek most egy férfi iránt. Hajlamos vagyok a karitatív szexre és párkapcsolatra, egyszer már belementem így egybe, mert a srác annyira imádott és úgy voltam vele, milyen jó örömet okozni. De nagyon sokat szenvedtem amiatt, hogy én mást szerettem és mást képzeltem a helyébe. Most ez a pasi, aki már régóta kerülget, sokkal-sokkal jobban vonz, de nagyon sokáig nem viszonoztam a közeledését, mert nem akarom ugyanazt és én is attól tartok, hogy nem őt szeretem, csak azt, hogy királynőként kezel és nem rá vágyok, csak a szexre. Én mindenesetre már idős vagyok ahhoz, hogy tovább várjam a herceget fehér lovon, szóval adtam neki egy jelet, amire vagy lép vagy nem, már csak rajta múlik. Eldöntöttem, hogy lefekszem vele, ha tényleg akarja. Viszont nem fogom hülyíteni. Nem vagyok szerelmes belé és ezt mással akartam átélni. Csak az a baj, hogy ezt az a régi fiú is tudta, de nem érdekelte, én meg jó kislány akartam lenni és úgy gondoltam, ha már lefeküdtem vele, tartozok neki azzal, hogy a barátnője legyek. Hát ezt most nem szeretném. De mivel nagyon rendes pasi, félek, hogy megint belebonyolódok egy komolyba szerelem nélkül.
2020. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént, több mint 10 éve tart, lassan alakult, de még mindig izgalmas.
2020. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sodródj az árral. Ha úgy érzed hogy vonzódsz hozzá akkor miért ne?! Az meg hogy el múlik.. Olyanokkal is előfordul akiknél elsőre kölcsönös a vonzalom és vagy szerelmesek egymásba. Szóval ez egy általános dolog. Kár e miatt félned.
2020. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már van rossz tapasztalatod, akkor használd fel! Te vagy a legtapasztaltabb itt, úgy látszik. Szóval vagy kezdj bele, de most kerüld el a múltbéli hibákat, vagy ha ez lehetetlen,akkor könyveld el, hogy ez az egész egy nagy hiba lenne, és kerüld el őt!
2020. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem, minek már egyből kapcsolatot kombinálni, ha még egy randin sem voltatok. Felesleges problémázás az egész.
2020. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!