Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki felnőttként (is) tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki felnőttként (is) tapasztalt plátói/ egyirányú viszonzatlan szerelmet, az rájött hogy miért alakult ez ki? Hogyan tudott kijönni belőle?

Figyelt kérdés

Például régóta volt egyedül és így élte ki fejben az intimitásigényét, esetleg szülőkkel kapcsolatos dolog, vagy előző kapcsolatban nagy csalódás, félelem stb?

Mi okozta nálatok a plátói szerelmet szerintetek? Mi elöl menekültetek? Hogy alakult ki ez a helyzet? Hogyan sikerült kijönni belőle?


Kort és nemet is írjatok légyszi, legalábbis hogy hány évesen kezdődött és meddig tartott.


2020. jan. 1. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Én kapcsolatban is nagyszerűen tudok plátóizni és azt hiszem mások is ha már nem olyan mint régen. Azt hiszem ez egyfajta szellemi túlélőkészlet.

Mikor fiatal voltam és naiv szégyelltem és küzdöttem ellene, ma már tudom, hogy mindenki fejében él egy mi lenne ha kép másvalakiről mint aki a párja.

2020. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi romlik meg ilyenkor a meglévő kapcsolatban? Nagyon befolyásolja a jelenlegi kapcsolatodat hogy másra gondolsz? Mikor szűnik meg?
2020. jan. 1. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Régóta voltam egyedül, kb. 30 évesen, nőként. Addig tartott, amíg már nem volt a közelemben + pár hónap, szóval kb. egy év. Most találkoztam vele azóta, de nem izgat már, tök semleges, nem izgulok rajta, felszabadító.
2020. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi romlik meg ilyenkor a meglévő kapcsolatban?"

Gondolom kiürülnek a szerelemért felelős hormonok.


"Nagyon befolyásolja a jelenlegi kapcsolatodat hogy másra gondolsz?"

Tulajdonképpen igen, hiszen figyelmesebb és gondosabb leszek azzal akivel élek, mert őt szeretem.


"Mikor szűnik meg?"

Nem szűnik meg véglegesen, csak az alanya változik.

2020. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy alakult ki, hogy ő jött oda hozzám, törődött velem és segített. Szóval neki ez barátkozás volt. Én meg talán félreértettem. Vagy ha nem, akkor is annyira jól esett, hogy megszerettem. Nem is plátó, hanem viszonzatlan szerelem volt ez inkább így.

22 évesen volt ez.

Előtte nem volt még kapcsolatom, és akkoriban nagyon vágytam társra. Szóval valóban egy érzékeny életszakaszban voltam. De a helyzet isbolyan volt, amiben valószínűleg ma is szerelembe esnék vele.


Megszakítottam vele a kapcsolatot, amit ő támadásnak vett. Szóval tök gáz volt. Nem értette, és nem hitte, hogy szerelmet érzek 😃 de mivel elkerültem, ezért úgy kb fél év alatt elfeledtem ezt a szerelmet (már az erős részét. A seb még évekig megmarad ugye). Aztán lett egy új szerelmem, akivel azóta együtt vagyok, már lassan 5 éve 😊


27f

2020. jan. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!