Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A jelenlegi v. eddigi kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi v. eddigi kapcsolatodban milyen cselekedetekben mutatkozott meg leginkább szerelem?

Figyelt kérdés
Mikod érezted hogy nagyon szeret a szerelmed? például reggeli készítés, közös utazás, öleléss?! :-)

2020. jan. 1. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor olyan dolgokat tett meg értem, ami neki inkább kényelmetlenséggel járt.

Pl. egyik exem külföldön, 800 km-re dolgozott, de képes volt meló után azonnal elindulni, levezetni a 800 km-t azért, hogy 2,5 napot együtt töltsünk.

Vagy pl. megbeszéltük, hogy az államvizsgám után kicsit összeülünk a barátokkal, aztán elmegyek hozzá (200 km-re lakott). Viszont nagyon jól éreztem magam, és felhívtam este, hogy gond lenne-e, ha csak másnap mennék, mert valószínűleg a csoporttársaimat nem nagyon fogom gyakran látni, mert mindenki szétszéled. Kicsit csalódott volt, rábólintott, majd fél óra múlva visszahívott, hogy akkor most elindul, elleszünk még a barátaimmal, aztán mikor mindenki hazamenne, elmegyünk hozzá.

Volt, hogy meglepett apróságokkal, amik nem kerültek nagy összegbe, de tudta, hogy szeretem. Volt, hogy nyáron csak nekem beizzította a kerti grillt és csinált nekem kaját.

Az egyik párom utált utazni, de miattam bevállalt egy majdnem két hetes nyaralást. A jelenlegi meg hajlandó csak azért a közelemben munkát keresni, mert én földhözragadt vagyok és nem szeretnék elmenni onnan, ahol jelenleg élek...

2020. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Igazán szerintem a mostani kapcsolatomban éreztem. Egyébként pedig azokban a pillanatokban, mikor a másik akkor is velem volt, mikor neki épp kényelmetlen volt a helyzet. A mostani kapcsolatomban a korábbiakhoz hasonlóan sok az utazás, ölelés, ágyba reggeli, munkamegosztás, nekem ez úgymond alap, ha valakivel együtt vagyunk. De a szeretetet igazán abban éreztem, mikor mindent meg akart velem osztani és arra törekedett, jól érezzem magam. Mikor például össze akart velem költözni és közösek lettek a dolgaink, kütyüjeinkhez mindketten hozzányúlhattunk, mikor nem akart nélkülem menni olyan helyekre, ahova szinglin kifejezetten szeretett járni. Exeim esetében nem volt divat az, megkérdezett arról, hogy nekem hogy esne, ha ő ezt vagy azt csinálná (pontosabban úgy hozta fel, hogy szeretnék-e vele menni és ha nem, mennyire zavarna, ha ő menne). Az sem volt divat, hogy elmondhattam lehülyézés nélkül az aggodalmaimat és beszélgethettünk arról, hogy nekem kivel szemben és miért vannak aggályaim vagy kivel szemben érzem úgy, hogy nincs rá jó hatással (és főleg nem volt olyan, hogy ennek fényében igyekezett embereket hátrébb sorolni vagy előrébb, ha értelmesen elmagyaráztam, hogy valakit miért nwm nem érzek jónak abban a közelségben). Megmutatta az üzeneteit, ha valami miatt aggódtam, ezerszer igazolta, hogy én vagyok az első és soha, semmiért nem kockáztatná a bizalmam. Soha nem feltételezte a félelmeimben és az aggodalmaimban azt, hogy önző lennék vagy követelőznék, hanem tudta, hogy ez nekem ilyen és olyan érzés és tekintettel volt rá. Ebben a bizalomban éreztem, hogy igen, ő szeret, mert bízik abban, hogy amit mondok, az a kapcsolatunkat szolgálja és a mi érdekeinket, nem pedig az enyémeket. Soha nem hisztizett, ha azt mondtam, hogy szeretném, ha ma inkább itthon maradnál velem, hanem szívesen maradt ő is. Soha nem hisztizett, ha azt mondtam, hogy szerintem xy kihasznál és figyelni kellene rá, hanem elgondolkodott rajta az általam felhozott példák és érvek mellett. És persze fordítva is ez ment, eszerint alakítottuk a közös életünket. Ez sok embernek nem tetszett körülöttünk, de visszatekintve úgy érzem, hogy jó döntések sorozatát hoztuk meg egymásért és egy olyan életünk van, ami sokak szemében vágyott cél. :)
2020. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A fő kérdésre nem tudok válaszolni. A szerelem belülről jön, és erősebben érződik, ha viszonzásra lel.


Az alkérdés pedig gyakorlatilag a szeretetnyelveket jelenti. Nézz utána! Hasznos dolog ez egy párkapcsolatban.

2020. jan. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!