Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha elvagyunk szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha elvagyunk szex nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy barátom és kb 1 hónapban 1x van szex. Mikor erről beszélgettünk a barátnőimmel annyira csodálkoztak rajta mikor mondtam milyen ritkán van nálunk. De mi nagyon jól elvagyunk amúgy mindent megbeszélünk, szeretjük egymást

2 éve vagyunk együtt. Első pár hónapban több volt de akkor sem csináltuk olyan sokat


2020. jan. 1. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem vokt egy ilyen barátnöm aki havi 1el beérte nekem viszont kevés volt igy vége lett!
2020. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normàlis ha mindketten kis szexuàlis étvàggyal rendelkeztek.
2020. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez elég a barátomnak is beszéltem vele erről nekünk ez így jó neki sem kell több
2020. jan. 1. 21:26
 4/7 he84 ***** válasza:
100%
Nem az a normális, hogy más mit gondol róla, hanem úgy normális, ahogy nektek ez jó. Márpedig láthatóan megfelel, akkor pedig nyugodtan legyen így. Csak mások miatt és félelem miatt elég nagy butaság lenne, fura lenne többször szexelni kényszerből. Talán egyeseknek ez furcsa lehet kívülről, de semmi közük hozzá. Főleg ha nem képesek ezt megérteni, elfogadni.
2020. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét félnek így jó, akkor rendben.
2020. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is bőven elég lenne heti 1 szex, többi napon meg maximum előjàtèk, a mostani párom éjjel-nappal csak dugna, én meg már nem bírom. Úgy viselkedik, mint egy kanos, tombolóhormonokkal küzdő 15 éves kisfiú. Szerintem szakítok is vele hamarosan.
2020. jan. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nektek megfelel, mi a kérdés? Nagyon egyénfüggőek lehetnek a szexuális igények.
2020. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!