Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan ismertétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismertétek meg a jelenegi barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Az internetes nem érdekel :) 20l
2020. jan. 4. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Leszólított a víz automatánál a cégnél :D
2020. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Buliban kinéztem magamnak a csajt:)
2020. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Exem rokona :D
2020. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Munkahelyen. Mindketten táppénzen voltunk (nem tudtuk ezt), facebookon elkezdtünk csevegni, találkoztunk is. Visszamentünk dolgozni, akkor sokáig nem volt semmi. Főleg, hogy a többiek ne tudják meg. Aztán mégis lett :)
2020. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Orvosi rendelőben, épp engem kezelt :D

Akkor még csak nem is beszéltünk, később random összefutottunk az utcán és utána kezdődött minden :)

Igazi love story

2020. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Szomszédok voltunk. De nem barátkoztunk,nem is voltunk köszönőviszonyban.Később egy szórakozóhelyen jöttünk össze tinikorunkban (először),majd 10 évvel később kiköltöztem hozzá külföldre.
2020. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy egyetemre jártunk két külön városba két külön karra, hallgatói önkormányzat tagok voltunk. Ismertük egymást látásból meg egy-két dolog szervezése miatt de úgy nagyon nem tűntünk fel egymásnak mint nő meg férfi. Aztán egyik évben fesztivál kitelepülést szerveztünk, akkor kerültünk közelebb egymáshoz és akkor jöttünk rá, hogy gyakorlatilag ugyan az az ember vagyunk. Fesztiválozni már úgy mentünk mint a 10 éve házasok.
2020. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy koliban laktunk, látásból ismertük egymást, majd egy buli összehozott minket. Elkezdtünk randizni és kiderült, hogy tökéletesek vagyunk együtt.
2020. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy házibuliban jött volna oda ismerkedni, (ő a férfi) de pont egy depis barátomat vigasztaltam, így másnap ráírtam facebookon, egy hét múlva meg randira hívott
2020. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!