Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer egész nap írogat, máskor meg semmi?

Figyelt kérdés

Egyik nap ír, hogy jó reggelt, mit csinálok, stb, egész nap csevegünk, utána meg egyáltalán nem keres? Ha néha ráírok ilyenkor, akkor 1-2 szóval lerendez. Majd ha olyanja van, megint írogat.

Ilyenkor ennyire unatkozhat? Vagy amikor nem ír, akkor épp másnak írogat?


2020. jan. 4. 23:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Önző, egocentrikus...
2020. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz, mert miután átbeszélgetjük a napokat, utána meg eltűnik, viszont hiányzik és annyira írnék neki :(((( de tudom, hogy felesleges.
2020. jan. 4. 23:08
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát te se válaszolj neki állandóan. Ne hagyd magadat csicskáztatni.
2020. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy azt kellene.
2020. jan. 4. 23:14
 5/21 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki, de nekem nincs igényem arra hogy bárkivel is minden nap beszélgessek. Ha nincs épp jó témám akkor a csönd jobb mint az értelmetlen cseverészés. Vagy lehet dolgozok. Vagy lehet inkább lustulnék az ágyban egy jó filmet nézve, mintsem a telefonon pötyögjek.


Bár amúgy is jellemző rám hogy a személyes beszélgetést preferálom az internetes helyett.


Igazából nem írtad milyen kapcsolatban vagytok, de ha semmi komoly akkor nem kell neki túl nagy jelentőséget szentelni. Sőt, nem is szabad.

2020. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesz komolyan, te egy mellékszál vagy az életében és a főszál függvényében változik mennyit igényel belőled éppen. Sajnos tudom ez milyen rossz én is ezt élem most.. :(
2020. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is volt egy ilyen levelezésem. Ha olyan kedve volt, akkor le sem lehetett vakarni magadról. Rá jött az 5 perc, napokig nem válaszolt. Vannak ilyen emberek.


Egyik haverom is ilyen. Egyszer megállás nélkül ír, után még életjelet sem küld magáról. Kezdődik elölről a körforgás.

2020. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Van mikor én is ilyen vagyok. De ez azért, mert egyedül élek és magamnak kell megoldanom a háztartást. Ezen felül még ott vannak a férfias dolgok, favágás, házfelújítás stb. Mindezt persze munka mellett. Szóval semmi olyan dolog, amitől rosszra kellene gondolni, ilyenkor meg nemigazán akar az ember írogatni, mert haladna a dolgával. De van, hogy simán bealszom a TV előtt :)
2020. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Unatkozik, sok emberrel írogat, minden nap mással, majd idővel újra rád kerül a sor. Ez ilyen egyszerű.
2020. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Írj rá te, hogy hogy van, hogyan telt a napja, stb. Ne legyél fa... ökű/... ina! Amúgy meg ha csak néha írsz rá, akkor mit vársz?
2020. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!