Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből lehet észrevenni kívülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet észrevenni kívülállóként, hogy két ember vonzódik egymáshoz?

Figyelt kérdés
Kollegák
2020. jan. 5. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egymásra néznek, vagy beszélnek egymáshoz/ról.

Gyakran keresik egymás társaságát, segítséget kér valamelyik fél a másiktól.

Ezer jele van.

2020. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már abból is ahogy egymásra néznek és akár ahogy egymással beszélgetnek. Én tudatosan próbálok vigyázni hogy hogyan nézek rá és hogy beszélgetek vele mert szerintem már szemet szúrt mikor erről megfeledkeztem.
2020. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy vonzódnak egymáshoz még nem jelent semmit. Én is vonzódtam már egy kollégámhoz, akivel ez kölcsönös volt, bár sosem beszéltünk róla. Semmi nem volt köztünk, mindketten családosak vagyunk.

Tehát attól,hogy megállapítod azt,hogy két ember vonzódik egymáshoz még ne vonj len messzemenő következtetéseket a továbbiakról.

2020. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fent leírtak is igazak, de én például kerülöm azt aki nekem tetszik, ki így, ki úgy csinálja. Az látszik hogy van valami.
2020. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Abból, ahogy egymásra néznek, ahogy tudat alatt is egymás társaságát, közelségét keresik, hogy ártatlannak tűnő érintések történnek..:D

Mikor a párommal megismerkedtünk, még én magam sem tudtam eldönteni, hogy bejövök-e neki, de a környezetünkben már mindenki levágta:DD

2020. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!