Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ez a vonzalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a vonzalom?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint 2 éve találkoztam egy férfival, aki rögtön megtetszett és vonzani kezdett, noha abszolút nem az esetem. Sem külsőre, sem "belsőre".... számára minden az érvényesülés és a karrier, és olykor egészen kicsinyes dolgokon is képes leragadni. Én ezeket mindenki másnál nehezen tolerálom, nála viszont - még ha látom és felfogom, hogy szánalmas :D - valahogy nem zavar. Nem idealizálom, teljesen tudatában vagyok ezeknek.


Viszont mikor belenéztem a szemébe, valahogy egy pillanat alatt megszédített már a legelső találkozásunk során. Másnap egy ismerősömnek ő is úgy nyilatkozott, hogy csinos vagyok.

Azóta a kapcsolatunknak inkább mélypontjai voltak, mivel ő a következő találkozásunk alkalmával már szándékosan került, és azóta is többnyire ez a magatartás jellemzi.

Olykor vannak lelkesebb pillanatai, akkor általában felvetődik, hogy találkozzunk, de végül mindig ugyanaz a sztori vége: előbb halasztást kér, majd lemondja az egészet. Olykor ráadásul több, mint agresszívan, megalázóan. (Sem akkor, sem később nem volt barátnője).


Borzasztóan szeretném elfelejteni, de nem megy. Pedig próbálkoztam mindenféle dologgal. Plusz munkákat vállaltam, külföldre utaztam, új emberekkel ismerkedtem, új kapcsolatba kezdtem (ezt 3 hét alatt feladtam, mert utáltam miatta magamat)


Fogalmam nincs, hogy miért, de úgy érzem, hogy valami hülye "kötelék" van köztünk.


Valakinek volt már ilyen? Mi lehet ez és hogy lehet ezen túljutni? Reméltem, hogy ez csak egy fellángolás és elmúlik, de egyelőre reménytelen :(

Sokan felvetették, hogy lehet azért vagyok továbbra is lelkes, mert nem kaptam meg/elutasító módon viselkedett velem, de az az igazság, hogy már azelőtt felkeltette az érdeklődésemet, mielőtt ez az egész történet rémálommá fajult volna...


én: 33 L, ő 41 F


2020. jan. 5. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt csak bebeszéled magadnak, nincs semmiféle kötelék, nem vagytok házasok
2020. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kötelék nincs, de - mint írod - vonzalom van. Legalább is részedről - van. Szerintem az ő részéről nincs., különben lépett volna. Illetve lépett, de korához képest gyakorlatlan a szerelemben és megijedt a randevútól, amire invitált.

Ő ilyen...

Ne gondolj rá, verd ki a fejedből és ismerkedj mással.

2020. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipikus, amikor csak azt hiszed, majd te leszel a kivétel, aki betöri. Nem véletlen nem volt nője, ha egy kétlábon járó fax. Nincs itt kötelék, ennyi van, ő meg élvezkedik, hogy bele vagy esve.
2020. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!