Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Istenem Valaki segítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem Valaki segítsen nagyon magam alatt. Vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy 5 éves párkapcsolatom.

Nagyon meg szenvedtem a szakítást. Nagyon sok idő kelett hogy el felejtsem ráadásul mindig felbukkant mindig hülyének nézet aztán kis idő után még ismertem egy férfit akivel úgy éreztem boldog lehetek el tudom felejteni. De. Csalódnom kelett ismét...

El telt egy 1ev nagyon jól meg voltam magamnak sokszor rossz volt hogy egyedül vagyok.. Nincs aki igazán szeretsen hosszú lenne le írni miken mentem keresztül.

Annyi hogy az 5 éves kapcsolatom bol született egy kisfiam e 37 hetes voltam mikor elhagyott. De oda szeretnék motki térni hogy.

Éllég rossz egyedül nem akkartam belle menni ennyi szenvedés után egy kapcsolatba.

Aztán interneten keresztül írt nekem egy férfi hogy nagyon szeretne még ismerni talkoztunk randizgatunk..

Igaz 1 hónap volt az egész.. De ilyen is idő alatt is belle lehet szeretni valakibe.. Nagyon is.

Nagyon jól bánt velem. Mint egy hercegnővel imádtam vele lenni azt hittem ő lesz az igazi aztán el kezdet beszélgetni az exével és fel jöttek benne a dolgok rossz neki ég ilyenek

Így nem tud velem lenni. Ne értem ait akkor érzet irántam. Egy nap alatt el tudna mulni? Vagy csak az egész az sexre ment ki??

Nagyom nehéz valamiért egésznap sírok és... Nagyon fáj hogy engem soha senki nem fog meg becsülni csak ki használnak


2020. jan. 5. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
5 év nagyon sok... Elhiszem, hogy milyen rossz, engem a másfél év is megviselt, de már túl vagyok rajta. Szerintem az utánad lévő nem gondolta komolyan, ne vedd magadra. Majd jön az igazi, de ne erőltesd. Majd a legváratlanabb helyzetben fog felbukkanni.
2020. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem időben beszéltek a párkapcsolataitokról és értelmes, intelligens emberekkel amikor még nem késő?

Nem működik már a társadalomban ez a tapasztalati reflex.


Jelen esetben mondjuk már késő, amit tenni tudsz, hogy, egy: van egy gyereked, ez szerintem önmagában egy tök jó dolog.


Kettő: minnél inkább áhítozol egy kapcsolatra, annál kevésbé becsülöd magadat. Legyél igényes, ne csak külsőleg, belsőleg is, és akkor mi van ha egyedül maradsz?

Van egy gyereked, nem fogsz soha teljesen egyedül maradni ha jó anya vagy.


Annyira görcsösen tolod ezt a kapcsolati témát, hogy egyfelől megrémiszted a jelentkezőket, másfelől pedig nem tudsz reálisan értékelni.

2020. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad elkeseredni, mindig lehet jobb is. :)
2020. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!