Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vagy jópofát vágok, ha folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy jópofát vágok, ha folytatni akarom vele, vagy beolvasok, de akkor vége?

Figyelt kérdés

Mégis úgy néz ki , hogy tetszem AFÉRFINEK , nagybetukkel , akibe nagyon belezúgtam , egy éve , de akiröl lemondtam 2 hónapja , mert azon kivul , hogy neha kereste a tarsasagom, es megölelt , biztatott , mint baratot , kollegat , nemlépett soha, es vegul a szemem elött udvarolt másnak

Iszonyúan érzemmagam , ahányszor eszembe jut , annyirafájt akkor , hogy leirhatatlan , inkabb megalázó volt ....

Most megis talalkozna velem es en teli vagyok haraggal . Ki is abrandultam elegge . Embertpróbáló volt ezt vegignezni hetekig mindennap !

Az az erzesem , ha ezt a temat elöszedem , tagadni fog ( mar tettem 2 utalást és tagad ) , es ha tovább feszegetem , ott lesz vége

Még nem döntöttem mit akarok ezek utan , lehet kicsit ” cicáznék ”vele , vagy találkoznák , vagy mondjam meg feketén fehéren , hogy kopjon le ?

Es mi van , ha elmondom mi bantott es pont a masik csajjal megtargyalja es kiröhögnek ? Nem adhatom ki magam



2020. jan. 6. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked egy olyan ember A Férfi, aki mellett ettől kell tartanod, akkor gratulálok bmeg. :D Hihetetlen, hogy emberek az általuk elképzelt hülye ideál miatt mennyire szembe tudják köpni magukat
2020. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem , hogy szembeköpöm magam , de nem fekudtemle vele , csak sms ek jönnek mennek , es néha elkap a játszhatnék , hogy hulyitsem en is . Nem értem én sem , miert jön be nekem , eleinte nem tudtam róla , hogy ilyen . Nagyon rendesnek tunt
2020. jan. 6. 13:46
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én megmondanám, hogy ez a hajó elúszott, ha pár hónappal előbb lép, még vevő lettem volna rá.


Nem érezném, hogy ezzel kotárulkozok előtte, de tudja, hogy lecsúszott rólam. Cicázni felesleges vele, mert amint a szintjére süllyedsz már nincs meg a jogod ahhoz, hogy erkölcsileg magasabbra helyezd magad nála... és akkor végülis pont ezt érdemelnéd, amit nyújtani tud.


Szóval én nem cifráznám agyon, megmondanám, hogy MOST MÁR nem vagyok rá nyitott.

2020. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KÖszi . Es a csajt ne emlitsem ? Vagy nincs ertelme ? Úgyis tagadni fogja
2020. jan. 6. 14:08
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Minek? Minek szélmalom harcot vívni? Te állítasz, ő tagad. És?

Ennyit és nem többet mondanék neki, hogy jelezzem: volt idő amikor megkaphatott volna, de annak az időlimitje lejárt.

2020. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kösz

De megis , mintha tetszene még

Össze vagyok zavarodva !

2020. jan. 6. 15:14
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ha borítékolható a pofára esés, akkor kivonnám magam ebből az ügyből. Az életben minden túl van bonyolítva, meg folyamatosnak keresztbe tesznek... legalább a magánéletünk ne legyen ennyire zavaros, mert hosszútávon belezavarodsz!
2020. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen , sajnos igy van
2020. jan. 6. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne is ábrándozz hogy még is tetszel neki, csak egy unalom űzőnek vagy jó, egy pótlék a másik vagy a harmadik vagy ki tudja hányadik vagy a sorban a többi nő után...!


Felesleges a cicázás! Úgy is csak dugni akar, mivel látta rajtad, hogy idáig vagy érte.!


Egyszerűen inkább csak egyszerűsítsd le az egészet, és mond meg neki hogy már késő bánat eb gondolat! Ez a hajó elúszott! Ennyi.


Bár még ennyit sem érdemel meg ezek után!

2020. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A másik csaj már megvolt, most a te sorszámot jön.

Ne kezdj bele semmibe, most se vagy túl a dolgon.

2020. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!