Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi azt mondja, ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi azt mondja, ne írjak neki, akkor miért lesekszik utánam és miért bámul az utcán?

Figyelt kérdés
Ez nem most volt, több éve történt. Viszont x év távlatából vab, amikor az utcán látjuk egymást és a múltkor olyan hosszasan nézett, hogy csak mosolyogtam rá. Egyrészt jól esett, másrészt kellemetlen is volt.
2020. jan. 6. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Megismert, azért nézett. Én is felfigyelek az ismerős arcokra. Attól még nem akarok semmit. Ez nem lesekedés. :D
2020. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért amikor a párommal vagyok, talán nem kellene feltünően nézni.
2020. jan. 6. 18:07
 3/4 Klau97hun ***** válasza:
Gondolom oka volt hogy ezt kérte tőled
2020. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolsó, úgy beszélsz rólam, mintha minimum gyilkos lennék. Egyébként ez régi történet, régen amikor 18 voltam össze akart velem jönni, de én nem szerettem volny, mert 20 évvel idősebb nálam. Utána újból összetalálkoztunk, úgy 6 évvel később. Elkezdtünk levelezni , akkor már nem zavart volna a korkülönbség, meg ide adta a tel.számát is. Viszont én nőként, egy férfit sem hívok fel, inkább hívjon ő. Miután nem hívtam fel , utána mondta azt amit.
2020. jan. 7. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!