Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi banatom van, osszeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi banatom van, osszevesztem a baratnommel, akit a vilagon a legjobban szeretek, segitsegre van szuksegem! Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Roviden megprobalom leirni.. en 21 eves vagyok o pedig 19 .Tobb mint masfel eve ismertuk ugy meg igazan egymast.. elotte is tudtunk egymasrol de akkor meg kicsik voltunk , meg egy ovodaba is jartunk. Egy falu van koztunk , 5 percre vagyunk egymastol. Es hát az internet vilaganak koszonhetem hogy megismerkedtunk. Talan egy kep kuldozos programnak koszonhetem hogy vehettem a batorsagot arra hogy irjak neki, talan o kezdemenyezett ebben. Es hat az elso talalkozasunk ugy tortent hogy epp ment egy focimeccsre es hat elhivott , elmentem. Meg az este eljott hozzam , volt csok is aztan onnantol megjobban ossze melegedtunk.. abbol a falubol ahol eltem mikor kicsi voltam elkoltoztunk 10 eve de a ma napig visszajarok/ visszajartam a csaladom masik felehez.. tehat ez nem jelentett akadalyt. Nem volt zokkeno mentes a kapcsolatunk, onhibambol persze mert onfeju vagyok es makacs, sok mindenben nem engedtem neki, osszevesztunk amit teljesen ugy reagaltam le mintha o lenne a hibas nem pedig en, es nem is kertem bocsanatot.. soha.. Nem lattam a hibaimat nem lattam be oket. Ottalvasokbol is vitak voltak, hogy nala vagy nalam aludjunk, sok csipkelodes is volt ami fajt neki de nem vettem eszre, nem mentunk sehova egy idoben , (szerinte a negy fal kozott voltunk)holott o egy olyan lany aki vagyik erre, elvittem kajalni , vittem neki viragot, aztan vizsgaja volt es akkor is ossze kaptunk , es nem irtam neki egy par napig , ugy gondoltam jo lehet egy kis szunet.. es par napra irt hogy o ezt nem birja szakit.. hivtam sirtam, bogtem hogy ezt ne, mert megorulok ha itt hagy.. aztan egy kis idore talalkoztunk es kaptam egy masodik eselyt, azzal ha valtozok.. valtoztam is ket honapra , aztan ugyanugy ment minden ugyanugy kezeltem a dolgokat , es jott a szilveszter ahol megintcsak osszekaptunk, sot elozo nap.. az ott alvassal ... nem aludtam ott nala mert otthon akartam lenni. Felidegesitett vele hogy nekem is kell szunet , de ot ezt nem erdekelte. Bevagtam az ajtot es eljottem .. szilveszter estejet egy helyre beszeltuk meg ,ahol meg is jelentunk de tartott bennem a harag( nem szoltunk egymashoz sem ) es meg ejfelkor sem mentem oda hozza ,csak fel oraval utana mikor mar ellokott.. ittas voltam es amikor ellokott magatol es mondta hogy hagyjam megloktem es mondtam hogy jol van akkor hagyjal le*arom , elszakadt a taskaja is.. soha eletemben nem viselkedtem volna igy vele de az ital beszelt belolem...most is nyugtatot veszek be mert nem birok a tudattal elni. Probaltam vele beszelni masnap de mondta hogy vege, ennyi volt. Eljatszottam a masodik eselyem es nem bir hinni a szavamban.. beszeltunk es mondta hogy nem kis ido kell neki hogy felfogja valojaban mi is tortent..es meglatja de ne szamitsak semmi jora de mondta hogy szeret de ez nagyon benne maradt ami tortent...el cuccoltunk egymastol.. a kozos kepekbol hagyott fent az interneten de torolt le belole.. nemtudom hogy dont .. annyira de annyira sajnalom es tenylegesen kesz vagyok valtozni erte , mert masodjara nem tudtam... tiszta szivembol szeretem es orulnek ha visszafogadna..levelet kellene irnom neki de arra is keptelen vagyok akarmit is irok mar eljatszottam..:(

#barátnő #szerelem #osszevesztunk
2020. jan. 6. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Mit tennék a helyedben? Elkezdenék baratkozni a tudattal hogy soha többet nem beszelek vele,mert ezt bizony nagyon elb@$ztad...Az a helyzet hogy ezek utan teljesen igaza lesz ha nem akarja újrakezdeni,elvegre ketszer már elcseszted,miért lenne most másképp? Ezek alapján jobbat érdemel nalad,tudom hogy faj elfogadni,de ez van:/
2020. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad születésed óta az életed... ennyi időm nincs íygy beletekertem...


Hűha. Hát, ugye tudod, hogy egy ökör vagy? Fel kell nőni egy kapcsolathoz kistöki, és igazából közös döntéseken kéne, hogy alapuljon sokminden, de ez így tudom, hogy ritka opció, ezért egyszer ő, egysezr pedig te enged. Kapscolatotok nagyrésze felesleges veszekedés, várható volt már ez, hogy szakítani fogtok, csak ídő kérdése, amúgy sem passzoltok össze te még kicsi fiúcska vagy, Ő mág már kezd felnőni. Itt za ideje változtatni, nagyon kicsi az esélye, hogy visszafogad, amit valljuk be, érthető is, mert egy idióta vagy... szilvezsterkor ha megdumáljátok a talit, miért nem tudtok beszélni? Inni könnyebb, utána berúgni, és ráfogni , hogy áh részeg voltam bocsi.. hát ezt megszívtad kishaverom, mert ez már a felnőtt világban nem így működik, rsézegen is vállalni kell a felelősséget. Annyi becsület már nincs benned, hogy bocsánatot kérj, ehez már nincs tököd, és hogy kárpótlásnak egy új táskát vegyél, ami miattad elszakadt, ugye? Az 1. kapcsolat utáni szakítás, mindenkinek fáj, úgyhogy üdv a felnőtt világban, ne depizz be, hanem vegyél elő egy tollat, papírt írd le, hogy mik voltaka hibáid, mit csináltál rosszul (ahogy olvastam szinte mindet, szóval ink lehet azt kéne leirnod, hogy mit nem :D ) és legközelebbi kapscolatodba ne legyél ilyen kis fukar veszekedős és ha csajajl vagy kerüld a piát, vagy csak normál mennyiséget fogyassz. Remélem megtanultada leckét, ha nem az sem baj, de akkor a következő kapscolatod sem fog sokáig tartani ez a láyn régóta ismer és vakon megbizott volna benned, ha nem rontod el.

2020. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy érzelmileg labilis, introvertált, ittasan agresszív, énközpontú hisztigép vagy. Mellékesen megemlítve, hogy az írásod alapján te tuljdonolni és írányítani szereted a párodat. Barátnődnek már régen ott kellett volna hagynia téged. Ha tényleg szereted akkor ne akarja vele újra kapxsolatot. Mert ez a kapcsolat arról szól, hogy ő elviseli a te érzelmi nyomorodat.
2020. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Már megint te? Nem tiltottak még ki?
2020. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szégyen ez a viselkedés. Nehéz ennél kedvezőbb lapokat osztani valakinek de te még így sem élsz a lehetőséggel
2020. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!