Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdekelhetem, vagy csak be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelhetem, vagy csak be beszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Első sorban nők válaszára lennék kíváncsi.


Munkahelyen van egy lány akit nem tudok elfelejteni. Folyamatosan ő jár a fejemben. Jó pár alkalommal beszélgettünk egymással bent munkahelyen, mindig mosolyogva köszön. Chaten is beszéltünk elég sokat, viszont az utóbbi 2 beszélgetés alkalmával nem nagyon reagált a dolgokra. Ide bent most munkahelyen ugyanúgy mosolyog rám, viszont beszélgetni nem nagyon beszélünk.

Az az érzésem hogy kölcsönös a vonzalom, vagy már csak be beszélném magamnak?



2020. jan. 6. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hasonló helyzetben vagyok most én is.
2020. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem véletlenül érzed kölcsönösnek a vonzalmat. Szerintem ezt megérzi az ember, legalább is én megérzem szinte mindig.
2020. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És jók is a megérzéseid? Mármint kölcsönös volt eddig mindegyik ilyen?
2020. jan. 6. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint azt érzem ha tetszem valakinek. Amúgy általában kölcsönös volt.
2020. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!