Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, kellene nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kellene nektek egy gazdag, jóképű, sármos férfi? Mindennetek meglenne, wellnes, új csizma, luxustáska, pénz. Viszont az úriember agresszív lenne, de semmi nincs ingyen

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nincs az a ruhadarab vagy élvezeti cikk, amiért tűrném, hogy így viselkedjenek velem, ha nem adtam rá okot!
2020. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem, mint egy nőnek a sok közül nem kéne. A többiek nevében viszont nem beszélhetek.
2020. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Én is agresszív vagyok,! Jó paros lennénk.

Javaslqtot tennék arra, tanuljon meg nyitott szemmel aludni.

Az erőviszonyok miatt muszaj lenne így elbánnom vele !

2020. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Amit ez a sármos, DE AGRESSZÍV férfi nyújt, az megkapható nem agresszív sármostól is. Melyik jobb?

Valós esetet írok: ilyen adottságú férfi (talán épp róla ír a kérdező?) összejött egy csinos nővel, aki alaposan kihasználta a férfit (autót, házat, bundát, drága parfőmöket... vett neki). Egyszer aztán bejelentette a férfinek, hogy nem tűri tovább az agresszivitását és szakított.

Hm, ez így (is) működik...

2020. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak is képes vagyok megteremteni a dolgokat, agresszív emberrel egy percig nem maradnék együtt akármennyi pénze lehet.
2020. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted a nőnek csak a verésért kellene fizetnie?
2020. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőnek nem, max valami gumiagyú élőlénynek jó lesz, hajrá!
2020. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!