Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hagyjam a fenébe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam a fenébe, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel randizgatom (elég rég), de egyszerűen nem jut dűlőre mit akar tőlem. Én tulajdonképpen beleszerettem. Azonban gyanítom, hogy több csajjal találkozgat. Egyszer ránéztem véletlen a kezében tartott telefonra, és egy lány profilja jelent meg. Zavarában ellapozott, majd azt mondta, hogy az csak egy modell, és azt állította háttérnek. Napokra eltűnik. Eleinte jó volt minden, sokat beszéltünk, de néhány hete megváltozott, és látom, hogy hazudik. Mikor rákérdezek, hogy de akkor mégis hogyan legyen tovább köztünk, akkor ködösít és az egész úgy jön át, mintha talonban lennék csak. Idősebb, mint én. Viszont én most már szeretném, ha kerek perec tisztáznánk a helyzetet közöttünk, de ő nem hajlandó rá. Pedig nekem konkrét válasz kell, mert ez így rossz. Ne ítéljetek el, tényleg szerelmes vagyok, azért vagyok ennyire elnéző, és ezért kell, hogy kimondja a dolgokat a nekem. Miért hazudik? Miért nem lehet a másikkal korrekten bánni? Ti mit gondoltok?

2020. jan. 6. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a fenébe, ha ennyit hazudik, nem érdemel meg téged vannak jobb pasik is a világon közüük valogass ;)
2020. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

"Miért nem lehet a másikkal korrekten bánni?"


MERT HAGYOD. Bármilyen minimalis önbecsüléssel rendelkező ember rég leépítette volna ezt a komolytalan, hűtlen, játszmázó macskajancsit te meg igy is ugrasz csettintésre. Miert lenne tisztességes?

2020. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos kérdés: mi az a személyiségbeli vagy külső nagysága ami miatt így odavagy érte?
2020. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2020. jan. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hazug ember, - tudod a választ
2020. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Ő nem lesz veled korrekt, mert ilyen. Így is megkap, nem mindegy?
2020. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 3-as valaszoló a személyisége fogott meg ennyire igazából. Mindenről lehet vele beszélgetni, sok közös is van bennünk, eltekintve attól, hogy hazudozik. Azért akartam, hogy működjön mert rég találkoztam valakivel, aki mellett tényleg önmagam lehetek. Általában a randikon mindenki a legjobb formáját igyekszik hozni, és vele minden olyan természetesnek tűnt, és az is volt. Az ilyen meg ritka, vagy csak rossz helyen keresgélek.
2020. jan. 7. 13:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimpi ez az alak. Meg miert tesz be más nőt hatterkepnek? Csorgatja mindenki után a nyalat, undorito alak lehet. Már szexeltetek?
2020. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel ismerkedünk már pár hónapja igen lefeküdtünk párszor. Azonban mindegy, mert végeztem vele, noha nem szó szerint az életével... :D Nem kell egy ilyen ember. Átgondoltam a dolgokat. Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jan. 8. 16:22
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Azért az nemes gesztus volt, hogy életben hagytad 🤣
2020. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!