Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hanyszor voltatok szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyszor voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Hany evesek vagytok?

Lehet, hogy az ember 1x szerelmes életében. 24/nő vagyok páromba vahyok szerelmes először es remélhetőleg örökre.


2020. jan. 7. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

2x.

36N

2020. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hellmano ***** válasza:
83%
Úgy igazán szerintem mindenki először a legszerelmesebb, amikor még az első barátnő/barát abba mindenki jobban beleéli magát, mert ilyen még nem volt az életében stb. azt később már racionálisabb az ember és nem lesz olyan hamar szerelmes. Nálam így volt, de vannak olyan emberek, akik nap , mint nap tudnak szerelmesek lenni bárkibe, akit meglátnak vagy szól hozzájuk :D Egyénfüggő nagyon.
2020. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen érte bármit megadtam volna de nem jöttünk össze sosem viszont sokszor aludtunk együtt, úgy is, ez végül 5 évig tartott így és volt akit el is hagytam érte.

Volt ez alatt egy kapcsolatom akibe azt hittem szerelmes vagyok de utólag belegondolva csak a kétségbeesés beszélt belőlem és azért voltam oda, hogy valaki végre velem szeretne lenni.

A férjemet 22 évesen ismertem meg, szerelem volt első látásra és azóta is tart, ő tanított meg igazán szeretni és szeretve lenni. 30N

2020. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:

Úgy istenesen, mindent beàldozva...1x, mindössze.


30F

2020. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Én lehet, hogy egyszer igen, egy kicsit, és viszonzatlan is volt. De leginkább egyszer sem még. Ki tudja, mit hoz a jövő.

33/f

2020. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

2x osztálytársakba, 14 évesen majd 17 évesen


Mai napig ha látom őket, egy fura kellemes érzés fog el, amit senki másnál nem éreztem (barátnőknél sem).

29/

2020. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

3x


29/f

2020. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
4x. Nem akarlak elkeseríteni, de örökre fizikailag lehetetlen szerelmesnek lenni ugyanabba a személybe. De ha nem utáljátok egymást 3-4 év múlva, az már sikerként könyvelhető el.
2020. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8, Bocsi lemaradt: 44/F vagyok.
2020. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak a férjembe, de belé nagyon. 😊
2020. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!