Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz mindig a szemembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz mindig a szemembe? Ha akar valamit, miért nem tesz valamit?

Figyelt kérdés

Nos, az egész tavaly kezdődött. Reggel a munkahelyen, amikor köszönünk egymásnak, belenézünk egymás szemébe. Akkor is engem néz, amikor a barátnőkkel megyek. Volt karácsonyi buli, félszemmel láttam, hogy kijött a wc-ről és arra néz, ránéztem és akkor is olyan volt, mintha várta volna, hogy nézzek már rá, és ez többször is előfordul.

Ez mind véletlen lenne?

Csocsóztunk is, ketten voltunk egy pár. Végig úgy álltunk, hogy a karunk összeért. Szerintem így nem is igazán lehet játszani, de nem zavart :))

Nem tűnik egy gyáva nyuszinak, helyes pasi sok-sok tetoválással és nagyon jól táncol. Az ilyenek szerintem nem félnek kezdeményezni.


2020. jan. 7. 18:50
 1/7 Hellmano ***** válasza:
71%
Lehet , mikor kijött a wc-ből lehugyozta magát és félt, hogy meglátod és azért stírölt, hogy megbizonyosodjon róla, hogy nem látod.
2020. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, ha ha ha :D
2020. jan. 7. 18:59
 3/7 Hellmano ***** válasza:
68%
Nem vicces, lehet tényleg lehugyozta magát hidd el előfordul ám... Nekem is volt egyszer kosarazom és a mezem jó nagy méretű, mint amilyen én vagyok és lehugyoztam az elejét, majd mehettem vissza a pályára...más szitu persze csak írtam előfordul :)
2020. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ.
2020. jan. 7. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha tetszik, akkor ne kerüld el a tekintetét, hanem nézz rá tartósabban Te is. Aztán majd alakul...
2020. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszik :) Talán ezért én se nagyon tudok hozzászólni.

A buliban is lett volna lehetőség kicsit ismerkedni, de bamba voltam :(((

2020. jan. 7. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Bulikban is von olyan főleg ahol sokat isznak, hogy lepisilik magukat a wcben.
2022. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!