Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szeretitek tudni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek tudni a párotok pénzügyi helyzetét?

Figyelt kérdés
Ha nem éltek együtt, emiatt természetesen nem is vagytok közös 'kasszán'. Ilyenkor is szeretitek tudni a pénzügyi helyzetét, hogy pl mennyi volt a fizetése, vagy épp hó vége fele mennyi pénze marad?

2020. jan. 7. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Te kis aranyásó!
2020. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Annyira részletesen, hogy hó vége felé épp mennyi pénze van, azt nem. De azért szeretem tudni, hogy nagyjából mennyit keres, ugyanis ez jelentősen befolyásolja, hogy mondjuk milyen programötleteket vetek fel. (Ha tudom, hogy mondjuk csak 180 ezer a fizetése, akkor nem fogok nyaralásnak egy félmilliós utat javasolni akkor sem, ha nekem mondjuk telne rá).

Viszont a jelenlegi páromról speciel nem tudom:D Egyszer kérdeztem, de hárított, vagyis burkoltan kifejezte, hogy nem szándékozik elárulni, szóval nem kérdeztem azóta. De azért ha összeköltöznénk, csak érdekelne a dolog...

2020. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aranyásó! Csak nekem mindig van félre tett pénzem, neki meg sose, pedig jobban keres mint én, és ez fura nekem.
2020. jan. 7. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben bocsi! Korrigálom : Akkor sajnos ti nem vagytok jó pár, mert te egy okos ambíciózus lány vagy, aki tud spórolni, a pasid meg nem, így lehúz majd téged is és sosem léptek fel egyről a kettőre, szóval ilyen, hogy saját ház, autó, stb minden ami nagy pénzt igényel felejtős, én is tudok spórólni, de pont a láynok szokták elverni, úgyhogy te ritka kincs vagy.
2020. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 es és 4 es voltam.
2020. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ot is kene erdekelje az enyem es engem is az ove. Hanem akkor hogy lehet jovot tervezni? Nem azt mondom h el akarom kolteni a penzet, isten ments, van nekem is, de egy olyannal nem szeretnek csaladot alapitani aki 1 misit keres es ho vegen nem marad belole semmi
2020. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi még nem élünk együtt de ő is tudta mindig hogy mennyit keresek meg én is az övét. De ezt nem úgy hogy jaj te mennyit is keresel? Hanem mindeketten simán megmondtuk sőt azt is ha hogy nézd ennyi és ennyi pluszt kaptam. Nekünk ebben semmi titkolnivalo sincs. Örülünk egymásnak ha kap egy kis pluszt. Sőt időnként azt is elmondjuk hogy na most ennyi és ennyi félretett pénz van a számlámon. Még a papírt se dugdossuk egymás elől. Szerintem ez tök normális dolog. Legalábbis nálunk, nem élünk még együtt de bármit csinálunk vagy O hív meg engem vagy én őt. S ha hamarosan összeköltözünk akkor is megosztjuk a költségeket. És nem lesz titkolva ki mennyit keres, rak félre.
2020. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy az nagyon kellemetlen ha neki sosincs félretett pénze...és előbb utóbb ez ki fog ütközni. Lehet le kéne ülni vele majd beszélgetni egy idő után ha mondjuk az összeköltözés szóba jön. Nehogy hoppon maradj.


Nálunk talán azért is működik ez a nagy nyitottság mert mindketten spórolós emberek vagyunk és szeretjük beosztani és tartalékolni. Nálunk ő jóval többet keres többet is tud eltenni én kevesebbet de nem szorom el S szépen gyűjtjük a közös céljaink eléréséhez. :)

2020. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!