Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Sors tesz próbára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Sors tesz próbára?

Figyelt kérdés
Elképzeltem pár éve milyen lenne az ideális nő nekem. Aztán megláttam egy lányt és első látásra belészerettem. Sose mertem lépni. De egy napon nyitott felém. Feldobtuk mindig egymás napját. Láttam rajta, hogy tetszek neki. Sajnos rosszkor találtam be, mikor komolyabbat akartam tőle, nemsokkal miután kidobták. Kicsit hülye is voltam vele. Eléggé megutált. Látni se akar. Nehezen hevertem ki az elutasítását. De olykor összefutok vele, teljesen véletlenül. Meg olyan dolgokat látok, meg olyanok köszönnek nekem vissza, amik rá emlékeztetnek. Valamiért gyakran eszembe jut a nő, pedig nem kéne. Mit szán a sors vele kapcsolatba?

2020. jan. 8. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmiféle sors. Mindenki saját maga életének a kovácsa. A többi csak belemagyarázás.
2020. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most már semmit. Szerelem első látásra egy vicc, csak külsőségeken alapszik, esélyt sem arra, hogy megismerd a másikat, igazi énjét szeressed. Volt egy esélyed, eljátszottad, most már ő továbblépett, hát tegyél te is így. Más nők és ismerős szituációk emlékeztetnek rá és sokszor fog még eszedbe jutni, keressél valamit ami leköt és akkor majd szép lassan kikopik.

Teljesen elfelejteni nem fogod, de ez így van rendjén. Az ilyenekből tanulsz, fejlődsz.

2020. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért nem utál meg egy csaj mert bepróbálkozol. Ha hülye voltál, az más. De akkor nyilván nem kicsit voltál hülye, hanem nagyon. Magadra vess.. Tanulj az esetből, és máskor ne legyél hülye, kicsit sem😊
2020. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a Soros!
2020. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hülye voltál vele, akkor azokat sorban tedd jóvá. Pl ha szidtad hogy hülye, akkor mondd el neki hogy te voltál hülye nem ő. Aztán majd kiderül mi lesz belőle.
2020. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit tettél ellene, de egy tisztázó beszélgetés lehet segítene neked továbblépni. Én a helyedben ebbe az irányba próbálkoznék.
2020. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy időben én is sokat aggódtam ilyesmik miatt, aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért -megélhetésileg- valamint, meg már úgy vagyok vele, hogy majd a jó Isten hozza össze ezeket szerencsésen. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség van tényleg az élet nagy áldása. Szóval ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert.
2020. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!