Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetne megismerkedni 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megismerkedni 10 évvel fiatalabb pasival? Szerintetek nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk, de másik részen. Ő kb. 23-24, én 33. Valami nagyon megfogott benne. Sajnos a köszönésen kívül nem nagyon beszélünk :(

Szerintetek lehet esélyem, ha ennyire fiatal?


2020. jan. 8. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem ajánlom. A többség csak kihasználna, szexre menne, ha bele is menne kapcsolatba, akkor meg folyton féltékenykedne, meg a tulajdonaként kezelne.

A saját korosztályod ennyire nem jön be, kicsit sem, hogy a fiatal kisfiúkra mégy?

2020. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Hiába pontoztok le, sógornőm járt ilyen cipőben, amikor hasonló idős volt. Aztán még a pasi, mikor ki lett dobva, próbálta befeketíteni mások előtt sógornőmet, olyanokat mondott róla, ami nem igaz.
2020. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy sok,ha fiatalos vagy,pont jó ez a koekülönbség.
2020. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt egy nagyon hosszú kapcsolatom, ott a pasi volt idősebb. Annak 5 éve vége. Azóta nem tetszett velem egykorú, vagy idősebb pasi. Nem tudom, miért :D

Ment a zöld kéz (nem én pontoztalak le) :)

2020. jan. 8. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Én pontoztam le mert a féltékeny, birtokló viselkedesnek a korhoz semmi köze nincs.


Kérdező nézd esélyed lehet egyre gyakoribb ez a felállás de arra készülj hogy csak szexet akarhat nagy eséllyel.


Illetve férfiként mondom hogy ha szeretnél gyereket, családot, nnagyon meg kell isüerned ezt a srácot mert komoly kockázat vele egy kapcsolat. Ha együtt vagytok mondjuk 4 evet es nem csináltok gyereket és szakitotok ő utána is nagyon ráér de te nem.

2020. jan. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Semmi rosszat nem látok a korotokban.

Valamit munkaügyi én kérdezz tőle, aztán kiderül, hogy te is érdekled-e őt?

2020. jan. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia. Szerintem nem.Viszont kérdés hogy mennyire illetek össze.

Az csak egy dolog, hogy külsőre megfogott de meg is kell ismerned.

2020. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!