Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta egy bombanő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy bombanő, hogy a szekrény férfiak a legjobbak?

Figyelt kérdés

192 centi és 112 kg vagyok. Sportolok, nem vagyok kigyúrt, kövér sem, inkább monstrum. Azt mondta több ismerősöm, akik jó nők, hogy a gizda, vékony pasik elmehetnek a piçsába, egy férfi legyen nagy, emberes.


Csak az itteni ronda, loser nőknek jönnek be a szálkás, egyszálbél csávók?


2020. jan. 8. 20:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%
Én vékony vagyok, és kevés nőnek tetszem. Mondjuk általában az arcom a probléma, de volt, aki a testalkatom miatt utasított el.
2020. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert egy szekrény férfi, olyan mint egy Limuzin. Tekintélyt sugall!
2020. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Csak nem a tőled különböző, fizikailag eltérő emberek ledegradálása által akarod igazolni önmagad, hogy ebből meríts önbizalmat?
2020. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

nekem nagyon nem tetszenek az igazán nagydarab férfiak

ha rám fekszik, akkor ott halok meg, meg amúgy is inkább ijesztő, mint vonzó, szexuálisan sem tudnék így érdeklődni

egy átlagos méretű, izmosabb srác már jobb lenne

2020. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Dehogy nyomnak agyon, te balfék. Nem csak a zsírdisznók lehetnek testesek.
2020. jan. 8. 20:39
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

112 kg vagy, te mondtad, fú de intelligens is lehetsz

nem azt mondtam, hogy disznó, csak neked jutott eszedbe

2020. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
A kérdező nagyon frusztrált a külseje miatt, és ilyen primitív módon próbálja igazolni önmagát.
2020. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Tévedés.
2020. jan. 8. 20:43
 9/29 Hellmano ***** válasza:
92%
Mi ez az önfényezés? . Menj a bombanőidhez biztos egy rekesszel van belőle neked a padláson meg a raktárban hisz oda vannak érted :D Hát, azért az nem monstrum, hanem elhízott személy inkább, de te tudod :)
2020. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem lennél frusztrált, akkor eszedbe se jutott volna ilyen kérdést kiírni. Saját magadnak is hazudsz.
2020. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!