Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miket tudnánk közösen csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tudnánk közösen csinálni a barátommal hogy a kapcsolatunk elmélyüljön és jól érezzük magunkat együtt?

Figyelt kérdés
olyan ötletek szeretnék ami által elmélyül a kapcsolatunk és jól fogja érezni magát a párom velem. Vagyis hogy annyira érezze jól magát velem hogy ne bírja ki nélkülem és annyira szeressen hogy szerelemből ragaszkodjon hozzám és minél többet velem akarjon lenni meg össze akarjon költözni velem stb
2020. jan. 8. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szexeljetek.
2020. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szex, tánc, sport.
2020. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan közös élmények amiket mindketten élveztek de azt töée tudod megkérdezni mi lenne
2020. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze írhatnám a szexet én is, de mivel nem írtad, higy azzal lenne valami tré, így nem teszem!

Én mint férfi, szeretem ha 1 nő érdekes számomra.

Én pl szeretem ha jókat lehet vele dumálni, mint ha egy baráttal mondjuk.

Együtt csinálni olyan programokat, amiket mindketten élveztek.

Most egy példa, ha mondjuk szeret gokartozni, akkor menj vele, es lehet neked is tetszeni fog.

Tehát érdeklődj az iránt, ami iránt ő is...

De egy dologra figyelj, ne vidd túlzásba, figyelj arra, hogy ne legyél túl sok számára!

Tehát ha átmegy egy haver, mikor ott vagy, akkor ne ülj mellette, szorongatva a karját, hagy levegőzzön az a gyerek!😀

De tömören...

Legyél jó partner, szexben, beszélgetésben, hobbikban!

Legyél igazi társ, egészséges módon!


33/F

2020. jan. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megèrteni ès meghallgatni őt.

A kedvèben jàrni.

Főzni, mosni , takarìtani

Ha sportos annak örülne ha teis az lennèl, mert igy együtt is tudnàtok edzeni.

Közös èrdeklődès.

Egyforma humor.

Amikor kell lègy laza, amikor kell lègy komoly.

Illetve a szex

2020. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!