Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 35 éves létemre nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves létemre nem merek odamenni egy férfihoz, mert bonyolult az ügy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy ismeretlen férfibe, , csak a nevét tudtam, egyszer bemutatkozott, hosszan neztük egymast, de akkor még a volt barátom is ott volt velem, ugyhogy mikor megjelent ő elsietett. (( hozzátenném , hogy rossz kapcsolat volt, a baratom agresszív és lekezelő volt verekedett)) Durván nyomoztam a ferfi után, rokonának adtam ki magam álnéven, a polgárőrséget is felhívram egy kitalalt szöveggel. Álprofilból zaklattam egy nőt akit ismer, de nem árult el semmit, viszont neki tuti elmondta. A helyi csoportban felrakattam egy egyetemista baratnőmmel róla egy álkeresést, hogy csinált "valami furcsát" és keresik, rengetegen látták. Környékbeli üzleteket hívogattam alnéven, volt hogy be is mentem kérdezősködni, persze hülyenek néztek ezzel leálltam. Munkaügyben is kerestem, azzal se jutottam semmire. Meg hasonló dolgok.Tuti visszajutott hozzá. Végül a legegyszerűbb módon találtam meg. Feltettem egy kérdést itt a gyakorin, hogy a helyi buszvégállomáson szoktak e egy ilyen es ilyen kinézetű embert látni, nem volt nehéz mert van egy különös és ijesztő ismertetőjegye feltehetőleg egy baleset miatt. Egy lány válaszolt üzenetben. Mióta először láttam pár hónap eltelt. Kimentem a buszvégállomasra kocsival a megtudott időpontban, meglattam, ő is visszanézett. Viszont rettenetesen félek a nyomozgatás miatt, úgyhogy ijedtemben elkaptam a tekintetem és elhajtottam. Csak az lenne a megoldás, ha valaki beszélne vele előtte, erdeklődne rólam mert félek a helyzettől ezek után, de nincs senki vállalkozó szellemű ismerősöm... szerintetek mit csináljak?
2020. jan. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Hogy értsétek, azt az eredményt, hogy egy őt ismerő nőt találtam, a helyi csoportba feltett keresés adta meg..
2020. jan. 8. 22:59
 2/53 A kérdező kommentje:
Szerinted hogy lehet megtalálni egy embert, akit "Kovacs Zoltánnak" hivnak? Facebookja nem mindenkinek van ,nekem kb. 8 ismerősnek nincs.. Ha felbéreltem volna egy nyomozót jobb lenne? Szerelmes vagyok bele, jobbat nem tudtam.
2020. jan. 8. 23:07
 3/53 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy a kérdéssel, hogy furcsát csinált, nem negatív, hanem pozitív ertelemben furcsát.
2020. jan. 8. 23:10
 4/53 anonim ***** válasza:
89%
Hát hogyne, csak a nevet tudtad, de szerelmes voltál bele. 35 évesen azért ennél több eszed lehetne.
2020. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Hát hogyne, már megint megtalált egy hülye troll itt a gyakorin...
2020. jan. 8. 23:12
 6/53 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez eléggé súrolja a "beteges" viselkedést... El se tudom képzelni mi lenne, ha majd azt hinnéd, hogy megcsal. Viccen kívül mondom, hogy beszélj egy pszichológussal.

32F

2020. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Megcsal?? :-D Még össze se jöttünk. Amúgy nem vagyok féltékeny típus. Csaltak már meg és nem érdekelt, dobtam és kész, utána szomorú voltam nagyon, de ilyen az élet :-/. Vicces, hogy már a megcsalásnál tartasz, ez feldobott. Azért beszélgettem vele egy rövid ideig megtudtam mi érdekli, ilyesmi, de azon a szálon se találtam meg. Folyton rá gondolok. Nagyon szép szeme volt számomra, biztos a lelke is az, nagyon megtetszett, attól függetlenül, hogy testi hibája van.. De azt azért nem akartam, hogy a volt párom orra előtt összejövök vele, az durva lett volna...
2020. jan. 8. 23:35
 8/53 anonim ***** válasza:
91%
Ijesztő vagy 😳
2020. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
82%
Félelmetes. Ha jó fej, talán nem jelent fel.
2020. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl ez a polgárőrséges ez durva, hogy a rokonának adtad ki magad... Amúgy engem mindig megtaláltak face-en, pedig már nem tudtam hogy butítsam le a profilomat. Tuti hogy kérdezősködtek a környéken. Ja volt aki úgy talált meg hogy nem is engem talált meg, de szentül meg volt győződve róla hogy az én profilom :) Csak tudnám miért nem kérdezte meg telefonon hogy találhat meg, pedig tudta a tel számom. De annyi ilyen nyomozást mesélnek mások is.
2020. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!