Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok jól látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok jól látom, hogy közömbös?

Figyelt kérdés

Volt egy találkám egy férfivel , aki pár hete ”udvarol ” , smsben , de már egy éve ismerösöm

Ez volt az elsö igazi ” kettesben” találka , és én azt láttam rajta , mintha unott lenne es azon gondolkodna , hogy mit is keres ott , tehat egy szerelmes ferfi egyféleképpen viselkedik , nem tudja levenni a kezét stb , föleg hogy ketten álltunk csak egy sötét utcán amikor köszöntunk el .

Tudom hogy szenvedelyes es bator a nökkel , ” casanova” tipus

Utana smsezett, hogy sajnalja , hogy nem nyomotta falnak stb . De láttam rajta , hogy nem jött neki , nem nézett vágyakozva stb

Most azt szorgalmazza , hogy ” kávézzunk ” nálam

Ezek szerint ez olyan szex lesz hogy ” essünk át rajta ” ?



#túlesni
2020. jan. 9. 06:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy évig egy helyre jártunk , es szemelyesen ismerem , lattam hogy viselkedett
2020. jan. 9. 06:07
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, inkabb nem hagyná ki az alkalmat , ennyi . Nem szerelmes
2020. jan. 9. 06:19
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, nagyon jól látod, csak meg akar dugni. Volt egy ilyen sláger hogyaszongya:

Szerelemről szó sem volt, ilyenekről nem dalolt a Hold. :)

2020. jan. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De aki meg akar dugni , azon legalabb latszik , hogy be van indulva nem?
2020. jan. 9. 06:39
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ennyiből aztán hogyan?
2020. jan. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez valahol olyan szánalmas, szerintem ne feküdj le vele, legalább megmarad a méltóságod. Ebből úgy tűnik, nem lenne amúgy se semmi.
2020. jan. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg feküdj le vele. Teljesen lényegtelen, hogy szerelmes vagy sem, a kérdésedből érződik hogy téged az zavar a legjobban, hogy nem dugott meg a "találkán".
2020. jan. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem lett volna hol megdugjon mert nem lakasban voltunk

Csak a hozzaallasa zavart

2020. jan. 9. 07:01
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez elég gáz szerintem, még szexbe sem mennék bele.

Nemhogy szerelemről nincs szó, de én pl találkoztam már úgy pasival, hogy szintén szó sem volt szerelemről, csak simán találkoztunk és tudtuk, hogy vonzódunk egymáshoz, de ennyi.


Mégis teljesen máshogy viselkedett még így is, hogy szexnél többről nem volt szó, le se tagadhatta volna a vonzalmat: a pillantások, mosolyok, érintések, viselkedés, zavar, minden...


Ez inkább -nyers leszek bocs-, olyan eset, hogy nincs odaérted, de valszeg már régen dugott és kanos, így ez is jobb lenne, mint a semmi alapon dolog...

2020. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!