Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy màr nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy màr nem szeret?

Figyelt kérdés
A férjem egy éve dolgozik külföldön, de amikor haza tudott jönni nyáron, akkor is csak 1 hétre jött haza. Ennek már fél éve, és mostanában nem ír olyan sokat, de persze azért videchatelünk minden nap, ez nem elég a szerelem “fenntartásához” ?! Kicsit olyan érzésem van mintha elhanyagolna alig ír. Lehet hogy van egy másik nő a képben ?

2020. jan. 9. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ki mnet külföldre és dolgozik még te pl most is netezel... de a pénz nem minden szükségletek vannak, szóval simán lehet másik nő , ha normális kapcsolatot akarsz jöjjön haza és osszátok abe a szerény magyar fizut!
2020. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem várhatod el tőle, hogy minden szórakozása az legyen, hogy veled cseteljen...
2020. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkét eshetőség fennáll, de én az általad leírt szövegből cseppet sem gyanakodnék rá. Gondolom, fizikai munkát végez. Naponta hány órán át? Ott mennyi idő után, hány nap szabadság jár? Nem lehetett valami fontos munka, időpontra igényes, és ezért nem adtak több szabadságot? A többiek több napra is elmehettek?

Féltékenykedni, gyanakodni a legkönnyebb!

Ffi.

2020. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, 35 éves pali. Belföldi fuvarozó volt, járta az országot. Kiderült mostanában hogy kisebb fia van, mint a 10 éves lánya. Tehát valószínűleg az egyik pihenőhelyen túl sokat tartózkodott. 🙂


Mindenféle rosszindulat nélkül írom, hogy egészséges férfinak nem videochat kell, hanem hús-vér nő.

2020. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt kollégám kiment Németo.ba. 2 év alatt lett új asszony, és új gyerek is az otthoni család mellett.
2020. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A most előttem válaszolók bizonyára igazat írtak, konkrét esetekről. Igen, van ilyen, de van ennek a fordítottja is. Te ismered a férjedet, tudhatod mire képes a hűség terén.
2020. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A munkatàrsai 1,5 hónapra szoktak haza jönni! Ő meg nem akar haza jönni nyáron is úgy volt hogy kedden indul haza, és péntek lett belőle. Aztán 9 nap után már ment is vissza. De láttam hogy egy csajtól jött neki üzenetbe szívecske, csak ugye a chat ki volt törölve mintha a szív lett volna az első üzenet a chatben, de nyílván nem így van.
2020. jan. 13. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Így már kezd gyanús lenni, de amíg nem győződsz meg a valóságról, addig nehogy szabadjára engedd a fantáziádat!!!

Gondolom a nevéről sejted (és a szívecskéről), hogy nőről van szó. Idegen hangzású a neve vagy magyar? A magyar nő is dolgozhat külföldön. Légy higgadt!

2020. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem magyar a nő neve. És munkatársa tudom mert ismerem a főnökét is és láttam hogy neki is ismerőse facebookon, és akkor mondta a párom hogy munkatársa. De többet nem kérdeztem róla, amíg nem bizonyosodtam meg.
2020. jan. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!